A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Кролевецької міської ради

У межах президентської програми «Пліч-о-пліч» у Кролевецькому ліцеї №6 17 січня 2024 року стартував загальнонаціональний проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 18.01.2024 10:53
Кількість переглядів: 24

У межах президентської програми «Пліч-о-пліч» у Кролевецькому ліцеї №6 17 січня 2024 року стартував загальнонаціональний проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», основною метою якого є популяризація спорту серед учнівської молоді, залучення максимальної кількості учнів до занять фізичною культурою, формування у них лідерських якостей, створення умов для розвитку спорту серед здобувачів освіти.

У межах проєкту заплановано проведення спортивних змагань із п'яти видів спорту, які є найбільш популярними та доступними: баскетбол, волейбол, спортивне орієнтування, футзал та черлідинг.

17 січня 2024 року проведені змагання з баскетболу між хлопцями 7 і 8 класів, виграла команда 8 класу з рахунком 18-0, та між дівчатами 7 і 8 класу, перемогу здобула команда 7 класу з рахунком 8-4. ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ! (trophy)(trophy)(trophy)

#разомпереможемо, #плічопліч, #шкільніліги, #sclua


« повернутися

Вхід для адміністратора