Відділ освіти Кролевецької міської ради

Новини

Зі світлим Великоднем!

Дата створення: 10:56 30.04.2021

Всеукраїнський День психолога

Дата створення: 09:56 23.04.2021

Психологи – не прості люди, адже саме вони можуть відчувати красу життя і розуміти, як слід реалізовувати таємний потенціал. Бажаємо  щастя і внутрішньої гармонії, готовності до стрімкого розвитку і справжнього позитиву,  натхнення і віри в майбутнє. Прийміть найтепліші вітання з Днем психолога, з унікальним святом життя і натхнення.

Педагогам Кролевеччини презентовано освітній проєкт "Зручне навчання"

Дата створення: 16:45 20.04.2021

    20 квітня 2021 року за участі начальника відділу освіти Кролевецької міської ради Станіслава МАСАЛИГИ та спеціаліста відділу освіти Кролевецької міської ради Інни Сєнєнкової відбулася онлайн-зустріч керівників та заступників керівників закладів загальної середньої освіти Кролевецької міської ради з директором Шосткинської гімназії Шосткинської міської ради Юлією Мороз.

Обласний конкурс-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

Дата створення: 11:43 20.04.2021

       5- 26 березня 2021 року комунальним закладом Сумської обласної ради – обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю проведено обласний конкурс-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. У зв’язку з карантинними обмеженнями захід пройшов онлайн.

Громадсько-активна школа — якісна освіта й успішна громада

Дата створення: 14:58 19.04.2021

Громадсько-активна школа — якісна освіта й успішна громада Питання забезпечення якості освіти представлені в циклі онлайн-курсів «30 кроків до Нової української школи: навчаємо громадянина», розробленому на виконання Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа». До створення навчальних матеріалів долучилася Державна служба якості освіти України як партнер Європейського центру імені Вергеланда (Королівство Норвегія) в межах реалізації меморандуму про співпрацю.

Підсумки проведення І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата створення: 10:49 19.04.2021

     15-16 квітня 2021 року проведено І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в дистанційному режимі, в якому взяли участь 7 роїв із закладів загальної середньої освіти Кролевецької міської ради. Під час змагань учасники продемонстрували знання з історії козацтва та українських традицій в конкурсі «Відун» (у формі Брейн-рингу на платформі Vomer), пройшли онлайн-тестування в конкурсі «Рятівник», презентували результати пошукової, волонтерської та благодійної роботи за 2020-2021 навчальний рік. Активну участь у конкурсі взяли рої Кролевецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5, Кролевецького НВК № 6, Дубовицького ліцея, ОЗ «Мутинський ліцей», Обтівського ліцею.

Освітянам Кролевеччини презентовано проєкт розвитку STEM-освіти

Дата створення: 10:35 09.04.2021

08 квітня 2021 року в залі засідань Кролевецької міської ради за участі депутатів міської ради, заступника міського голови В’ячеслава ЖОВТІ, начальника відділу освіти Станіслава МАСАЛИГИ відбулась зустріч керівників закладів освіти, педагогів Кролевеччини з директором по проєктах Компанії "Інноваційні Освітні Рішення" LEGO Education в Україні Володимиром Стоєцьким.