A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Кролевецької міської ради

ІІ етап XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дата: 01.12.2023 15:28
Кількість переглядів: 53

30 листопада 2023 року на базі опорного закладу "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради  відбувся  ІІ етап XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 134 дитини з 10 закладів загальної середньої освіти  нашої громади взяла участь в ІІ етапі Конкурсу. Пишаємося нашими результатами:

 

 

 

3       клас (взяли участь у конкурсі  11 учні ) -  3 призових місця:

І -  Літвінчук Владислава, Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради  (вчитель  Оболоник О.Г.);

ІІ – Лисенко Єлизавета, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради (вчитель Рубан С.В.);

ІІІ -  Долішна Ілона, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради ( вчитель  Вороніна Н.І.);

4        клас (взяли участь у конкурсі  14 учнів ) -  4 призових місця:

І -  Шевченко Олександр, Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради  (вчитель  Василько І.М.);

ІІ – Рудаковська Олеся, Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради (вчитель Саченко  Т.М.);

ІІІ -  Безверхий Руслан, Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради ( вчитель  Яковина Н.М.);

ІІІ -  Савіна Поліна, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради ( вчитель  Наталенко Л.Л.);

5       клас (взяли участь у конкурсі  25 учнів ) -  8 призових місць:

І -  Коваленко Маргарита, Кролевецький ліцей №5 Кролевецької міської ради  (вчитель  Дорога І.М.);

ІІ – Федорченко Анастасія, Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради (вчитель Погорєльська Л.В.);

ІІ -  Товстика Вікторія, Кролевецький ліцей №2 імені М.О. Лукаша Кролевецької міської ради ( вчитель Петрикей С.М.);

ІІ -  Тимошенко Поліна, Кролевецький ліцей №6 Кролевецької міської ради       ( вчитель Сенченко Т.П.);

ІІІ – Шкурко Ярослав, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради ( вчитель  Велесь І.М.);

ІІІ – Жижневська Марія, Кролевецький ліцей №6 Кролевецької міської ради       ( вчитель Сенченко Т.П.);

ІІІ – Салюта Валерія, Кролевецький ліцей №6 Кролевецької міської ради ( вчитель Сенченко Т.П.);

ІІІ – Сас Вікторія, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради ( вчитель  Велесь І.М.);

6  клас (взяли участь у конкурсі  23 учні ) -  7 призових місць:

І -  Пирлик Дар'я, Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради  (вчитель  Дуброва Н..Г.);

ІІ – Замула Владислава, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради ( вчитель  Назаренко А.Г.);

ІІ– Зюкін Іван, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради ( вчитель  Малиношевська Г.Г.);

ІІІ– Кліндух Єлизавета, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради ( вчитель  Малиношевська Г.Г.);

ІІІ - Кавеліна Єлізавета, опорний заклад "Мутинський ліцей" Кролевецької міської ради ( вчитель  Єсипенко І.І.);

ІІІ – Момот Ярослава, Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради ( вчитель Савченко І.В.);

ІІІ – Жуковська Єлизавета, Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради ( вчитель Дуброва Н.Г.);

7        клас (взяли участь у конкурсі  20 учнів ) -  6 призових місця:

І – Глушко Олена, Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради (вчитель Дуброва Н.Г.);

ІІ – Бондаренко Марія, Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради (вчитель Дуброва Н.Г.);

ІІ - Квокша Вікторія, опорний заклад "Мутинський ліцей" Кролевецької міської ради ( вчитель  Шандар Н.В.);

ІІІ – Маланій Богдана, Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради (вчитель Дуброва Н.Г.);

ІІІ – Часніковська Анастасія, опорний заклад "Мутинський ліцей" Кролевецької міської ради ( вчитель  Шандар Н.В.);

ІІІ – Лисенко Вероніка, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради ( вчитель  Лисман Д.Л.);

8       клас (взяли участь у конкурсі 13 учнів) -   4 призових місця:

І – Макарова Лілія, Алтинівський ліцей Кролевецької міської ради (вчитель Лецик С.В.);

ІІ - Скиба Анастасія, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради (вчитель Назаренко А.Г.);

ІІ – Драніченко Дарина,  Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради  (вчитель  Кубрак Ю.В.);

ІІ – Мазна Поліна,  Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради  (вчитель  Кубрак Ю.В.);

9       клас (взяли участь у конкурсі 11 учнів) -  3 призових місця:

І – Яковенко Алєксандра, Кролевецький ліцей №6 Кролевецької міської ради (вчитель Сенченко Т.П.);

ІІ – Цушко Катерина,  Кролевецький ліцей №2 Кролевецький ліцей №2 імені М.О. Лукаша Кролевецької міської ради (вчитель Петрикей С.М.);

ІІІ – Іванченко Анна, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради (вчитель Лисман Д.Л.);

10     клас ( взяли участь у конкурсі 10 учнів) -  3 призових місця

І - Горох Дар'я,  опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради (вчитель Лисман Д.Л.);

ІІ- Огнєва Єлізавета, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради ( вчитель Малиношевська Г.Г.);

ІІІ – Мимоход Марія, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради ( вчитель Велесь І.М.);

 11    клас (взяли участь у конкурсі 7  учнів) - 2 призових місця:

І - Демченко Яна, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради ( вчитель Назаренко А.Г.);

ІІ – Федченко Людмила, Алтинівський ліцей Кролевецької міської ради ( вчитель Лецик С.В.);

Щиро вітаємо переможців, висловлюємо подяку  учасникам конкурсу та бажаємо всім подальших перемог! Також вітаємо вчителів, які підготували переможців та просимо прийняти слова щирої вдячності за високий професіоналізм і кропітку працю!

 


« повернутися

Вхід для адміністратора