A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Кролевецької міської ради

Відбулася олімпіада технологій (трудового навчання)

Дата: 28.11.2023 08:00
Кількість переглядів: 74

                                      

25 листопада 2023 року на базі опорного закладу "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради  відбулася олімпіада технологій (трудового навчання), 70 дітей з 5 закладів загальної середньої освіти  нашої громади взяли участь в ІІ етапі. Маємо такі результати:

 8 клас хлопці (взяли участь в олімпіаді  5 учнів ) -  2 призових місця:

І -  Пивовар Вадим, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради ( вчитель  Жила  А.О.);

ІІ – Ялинний Микола, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради ( вчитель  Жила  А.О.);

8 клас дівчата  (взяли участь в олімпіаді 9  учнів) - 3 призових місця:

І – Єрмак Дар'я,  Кролевецький ліцей №6 Кролевецької міської ради (вчитель  Прядко Н.В.);

ІІ- Передерій Яна, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради ( вчитель Медвідь О.Ю.);

ІІІ- Пінчук Єлизавета, Кролевецький ліцей №2 Кролевецький ліцей №2 імені М.О. Лукаша Кролевецької міської ради (вчитель Чечель Л.М.).

8 клас хлопці (взяли участь в олімпіаді 4 учні) -   1 призове місце:

І – Власенко Олександр, Кролевецький ліцей №5 Кролевецької міської ради ( вчитель  Овсієнко В.П.);

9 клас дівчата  (взяли участь в олімпіаді 11  учнів) - 4 призових місця:

І – Поповкіна Анасталія ,  Кролевецький ліцей №6 Кролевецької міської ради (вчитель  Прядко Н.В.);

ІІ- Храпай Юлія, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради ( вчитель Медвідь О.Ю.);

ІІІ- Проценко Анастасія, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради ( вчитель Медвідь О.Ю.);

ІІІ – Федосенко Марина, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради ( вчитель Медвідь О.Ю.);

9 клас хлопці  (взяли участь в олімпіаді 7 учнів) -  2 призових місця:

І – Стрикун Андрій ,  опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради ( вчитель  Жила  А.О.);

ІІ – Назаренко Станіслав, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради ( вчитель  Жила  А.О.);

10 клас дівчата  (взяли участь в олімпіаді 20  учнів) - 6 призових місця:

І – Прядко Олександра ,  опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради ( вчитель Медвідь О.Ю.);

ІІ- Сергєєва Марічка, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради ( вчитель Медвідь О.Ю.);

ІІ – Страфун Марія, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради ( вчитель Медвідь О.Ю.);

ІІ – Коливушко Софія, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради ( вчитель Медвідь О.Ю.);

ІІ – Дурицька Аліна, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради ( вчитель Медвідь О.Ю.);

ІІІ – Кирунчик Софія , опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради ( вчитель Медвідь О.Ю.);

10 клас хлопці ( взяли участь в олімпіаді 6 учнів) -  2 призових місця

І – Противень Ростислав,  Дубовицький ліцей Кролевецької міської ради (вчитель Олійник М.І.);

ІІ – Іващук Артем,  Кролевецький ліцей №5 Кролевецької міської ради (вчитель Овсієнко В.П.);

11 клас дівчата  (взяли участь в олімпіаді 8  учнів) - 3 призових місця:

І – Булах Вікторія ,  Кролевецький ліцей №5 Кролевецької міської ради (вчитель Ганашок І.А.);

ІІ- Харченко Руслана, Кролевецький ліцей №5 Кролевецької міської ради (вчитель Ганашок І.А.);

ІІІ – Бик Жанна, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради ( вчитель Медвідь О.Ю.);

Щиро вітаємо переможців, висловлюємо подяку  учасникам олімпіади та бажаємо всім подальших перемог! Також вітаємо вчителів, які підготували переможців та просимо прийняти слова щирої вдячності за високий професіоналізм і кропітку працю!

 


« повернутися

Вхід для адміністратора