A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Кролевецької міської ради

Відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Дата: 20.11.2023 09:15
Кількість переглядів: 134

18 листопада 2023 року на базі опорного закладу "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради  відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. В олімпіаді взяли участь 43 учасника з 5 закладів загальної середньої освіти  Кролевецької міської територіальної громади.

 

 

 

 

8 клас (взяли участь в олімпіаді 15 здобувачів освіти) -   5 призових місць:

І –Сущенко Максим, Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради (вчитель Шепетун О.В.);

ІІ – Семенюк Софія, Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради (вчитель Шепетун О.В.);

ІІ – Петрусевич Анна, Кролевецький ліцей № 2 імені М.О.Лукаша Кролевецької міської ради (вчитель Мамай В.Ф.);

ІІІ – Падалка Мирослава,  опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради (вчитель  Стожок А.П.);

ІІІ – Бобровицька Маргарита, Кролевецький ліцей №5 Кролевецької міської ради (вчитель  Ляшенко Н.В.).

9 клас (взяли участь в олімпіаді 11 здобувачів освіти) -  3 призових місця:

І – Степанець Марк, Кролевецький ліцей № 2 імені М.О.Лукаша Кролевецької міської ради (вчитель Мамай В.Ф.);

ІІ – Неласий Андрій,  Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради (вчитель Шепетун О.В.);

ІІІ – Панков Максим, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради (вчитель  Васильченко О.І.).

10 клас (взяли участь в олімпіаді 10 здобувачів освіти) -  3 призових місця:

І – Сенюк Дмитро, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради (вчитель  Васильченко О.І.);

ІІ – Отрох Нікіта, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради (вчитель  Васильченко О.І.);

ІІІ – Бобенко Сергій,  опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради (вчитель  Васильченко О.І.).

11 клас (взяли участь в олімпіаді 7 здобувачів освіти) - 2 призових місця:

І – Демченко Олександр, Кролевецький ліцей № 2 імені М.О.Лукаша Кролевецької міської ради (вчитель Мамай В.Ф.);

ІІ – Опейда Андрій, Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради (вчитель  Шепетун О.В.).

Щиро вітаємо переможців та наставників!

 


« повернутися

Вхід для адміністратора