A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Кролевецької міської ради

Відбувся ІІ етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 16.11.2023 11:46
Кількість переглядів: 46

15 листопада 2023 року на базі опорного закладу "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради  відбувся  ІІ етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка 77 дитина із 7 закладів загальної середньої освіти  нашої громади взяла участь в ІІ етапі Конкурсу.

 

Пишаємося нашими результатами:

 5 клас (взяли участь у конкурсі  23 учні ) -  6 призових місць:

І -  Салюта Валерія, Кролевецький ліцей №6 Кролевецької міської ради  (вчитель  Сенченко  Т.П.);

ІІ – Федорченко Анастасія, Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради (вчитель Савченко І.В.);

ІІ -  Цимбал Катерина, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради ( вчитель  Велесь І.М.);

ІІІ – Шкурко Ярослав, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради ( вчитель  Велесь І.М.);

ІІІ - Ковбаса Євгеній, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради ( вчитель  Велесь І.М.);

ІІІ-  Тимошенко Поліна, Кролевецький ліцей №6 Кролевецької міської ради  (вчитель  Сенченко  Т.П.);

6  клас (взяли участь у конкурсі  19 учнів ) -  6 призових місць:

ІІ -  Василенко Владислав, Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради  (вчитель  Дуброва Н..Г.);

ІІ – Шельпяков Артур, Кролевецький ліцей №5 Кролевецької міської ради (вчитель Кобизька М.В.);

ІІІ -  Бочагова Аріадна, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради ( вчитель  Назаренко А.Г.);

ІІІ – Зюкін Іван, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради ( вчитель  Малиношевська Г.Г.);

ІІІ – Скиба Євгенія, Кролевецький ліцей №2 імені М.О. Лукаша Кролевецької міської ради ( вчитель Петрикей С.М.);

ІІІ – Ткаченко Марина, Кролевецький ліцей №2 імені М.О. Лукаша Кролевецької міської ради ( вчитель Петрикей С.М.);

 7 клас (взяли участь у конкурсі  8 учнів ) -  2 призових місця:

І- Гулакова Марія, Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради (вчитель Савченко І.В.)

ІІ – Опанасенко Кіріл, Кролевецький ліцей №5 Кролевецької міської ради (вчитель Марченко С.А.);

 

7 клас (взяли участь в олімпіаді  17 учнів ) -  5 призових місць:

І -  Глушко Олена, Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради  (вчитель  Дуброва Н..Г.);

ІІ - Маланій Богдана, Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради (вчитель Дуброва Н.Г.);

ІІ -  Мороз Артем, Кролевецький ліцей №1  Кролевецької міської ради (вчитель Дуброва Н.Г.);

ІІІ - Гречаниченко Станіслав, Кролевецький ліцей №2 імені М.О. Лукаша Кролевецької міської ради ( вчитель Губаренко В.І.)

ІІІ- Гулакова Марія, Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради (вчитель Дуброва Н.Г.)

 8 клас (взяли участь в олімпіаді 13 учнів) -   4 призових місця:

І - Падалка Мирослава, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради ( вчитель  Москаленко Л.В.);

ІІ - Скиба Анастасія, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради (вчитель Назаренко А.Г.);

ІІІ - Драніченко Дарина,  Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради  (вчитель  Кубрак Ю.В.);

ІІІ - Семенюк Софія, Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради (вчитель  Кубрак Ю.В.);

9 клас (взяли участь в олімпіаді 11 учнів) -  3 призових місця:

І - Рева Вадим,  Кролевецький ліцей №5 Кролевецької міської ради (вчитель  Марченко С.А.);

ІІ - Коренчук Альона, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради ( вчитель Лисман Д.Л.

ІІІ- Цушко Катерина, Кролевецький ліцей №2 імені М.О. Лукаша Кролевецької міської ради, вчитель Петрикей С.М.,

10 клас ( взяли участь в олімпіаді 11 учнів) -  3 призових місця

І - Горох Дар'я,  опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради (вчитель Лисман Д.Л.);

ІІ - Назаренко Станіслав,  опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради (вчитель Велесь І.М.);

ІІІ - Прядко Олександра, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради ( вчитель Малиношевська Г.Г.);

11 клас (взяли участь в олімпіаді 9  учнів) - 3 призових місця:

І - Титаренко Валерія,  Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради (вчитель  Погорєльська Л.В.);

ІІ- Бурденко Микола, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради ( вчитель Назаренко А.Г.);

ІІІ- Демченко Олександр, Кролевецький ліцей №2 Кролевецький ліцей №2 імені М.О. Лукаша Кролевецької міської ради (вчитель Петрикей С.М.).

Щиро вітаємо переможців, висловлюємо подяку  учасникам олімпіади та бажаємо всім подальших перемог! Також вітаємо вчителів, які підготували переможців та просимо прийняти слова щирої вдячності за високий професіоналізм і кропітку працю!

 


« повернутися

Вхід для адміністратора