Відділ освіти Кролевецької міської ради

Вітання!

     Вітаємо колектив Кролевецького закладу дошкільної освіти (центр розвитку дитини) №9 «Ромашка» Кролевецької міської ради з зайнятим ІІІ місцем у фестивалі- огляді фахової майстерності педагогів закладів дошкільної освіти «Світ дошкілля» у 2019 році у номінації «Упровадження інноваційних технологій мовленнєвого розвитку з дітьми дошкільного віку».

   Педагогічному колективу та керівництву бажаємо успіхів, подальшої розбудови закладу освіти, шалених перемог та невгамовної наснаги у щоденній діяльності!

  Вітаємо Апаріну Вікторію Ігорівну, практичного психолога Кролевецького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №10 «Горобинка» Кролевецької міської ради з зайнятим І місцем у форматі методичної розробки та Дмитренко Валентину Андріївну вихователя Кролевецького закладу дошкільної освіти (центр розвитку дитини) №9 «Ромашка» Кролевецької міської ради з зайнятим ІІІ місцем у форматі авторської програми в обласній виставці-огляді кращих методичних розробок педагогічних працівників закладів дошкільної освіти у 2019 році.

    Щиро бажаємо вам і надалі такого ж переконливого слова, читацького визнання, натхнення й невпинного руху вперед!« повернутися до списку новин