A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Кролевецької міської ради

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії у 2023-2024 навчальному році

Дата: 13.11.2023 10:46
Кількість переглядів: 1140

12 листопада 2023 року на базі опорного закладу "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради  відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. В олімпіаді взяли участь 44 учасника з 7 закладів загальної середньої освіти  Кролевецької міської територіальної громади.

8 клас (взяли участь в олімпіаді 12 здобувачів освіти) -   4 призових місця:

І – Падалка Мирослава, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради (вчитель  Денисенко О.С.);

ІІ – Драніченко Дарина, Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради (вчитель Дячок І.Г.);

ІІІ – Скиба Анастасія,  опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради (вчитель  Киричок О.П.);

ІІІ – Семенюк Софія, Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради (вчитель  Дячок І.Г.).

9 клас (взяли участь в олімпіаді 9 здобувачів освіти) -  3 призових місця:

І – Хлудєєв Марк, Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради (вчитель Дячок І.Г.);

ІІ – Панков Максим,  опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради (вчитель  Денисенко О.С.);

ІІІ – Мокрий Іван, Кролевецький ліцей №6 Кролевецької міської ради (вчитель  Федорець Л.О.).

10 клас (взяли участь в олімпіаді 10 здобувачів освіти) -  3 призових місця:

І – Отрох Нікіта, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради ( вчитель  Денисенко О.С.);

ІІ – Прядко Олександра, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради (вчитель  Денисенко О.С.);

ІІІ – Сідько Поліна,  опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради (вчитель  Денисенко О.С.).

11 клас (взяли участь в олімпіаді 12  здобувачів освіти) - 4 призових місця:

І – Демченко Олександр, Кролевецький ліцей № 2 імені М.О.Лукаша Кролевецької міської ради (вчитель Головашова Л.О.);

ІІ – Бурденко Микита,  опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради (вчитель  Жила А.О.);

ІІІ – Денисенко Денис, Кролевецький ліцей №5 Кролевецької міської ради (вчитель  Кузюра А.О.);

ІІІ – Калина Маргарита, Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради (вчитель  Сикал Н.М.).

Щиро вітаємо переможців та наставників!

 


« повернутися

Вхід для адміністратора