A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Кролевецької міської ради

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови у 2023-2024 навчальному році

Дата: 13.11.2023 10:43
Кількість переглядів: 742

11 листопада 2023 року на базі опорного закладу "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради  відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови. В олімпіаді взяли участь 53 учасники з 7 закладів загальної середньої освіти нашої громади.

8 клас (взяли участь в олімпіаді 12 учнів) - 4 призових місця:

І – Ковтун Любов, Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради (вчитель Бісюк Ю.О.);

ІІ – Семенюк Софія, Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради (вчитель Бісюк Ю.О.);

ІІ – Скиба Анастасія, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради (вчитель Макаренко Л.В.);

ІІІ – Моцна Поліна, Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради (вчитель Бісюк Ю.О.).

9 клас (взяли участь в олімпіаді 13 учнів) - 4 призових місця:

І – Неласий Андрій, Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради (вчитель Коваль Т.Л.);

ІІ – Кулик Арсеній, Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради (вчитель Васянович Н.М.);

ІІІ – Панков Максим, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради (вчитель Забіяка О.М.);

ІІІ – Хлудєєв Марк, Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради (вчитель Коваль Т.Л.).

10 клас (взяли участь в олімпіаді 12 учнів) - 4 призових місця:

І – Мороз Варвара, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради (вчитель Помазан Т.В.);

ІІ – Галушка Анастасія, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради (вчитель Литвинчук С.В.);

ІІІ – Горох Дар'я, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради (вчитель Забіяка О.М.);

ІІІ – Сенюк Дмитро, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради (вчитель Забіяка О.М.).

11 клас (взяли участь в олімпіаді 16 учнів) - 5 призових місць:

І – Лехман Демід, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради (вчитель Забіяка О.М.);

ІІ – Терещенко Денис, опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради (вчитель Забіяка О.М.);

ІІ – Минтус Тамара, Кролевецький ліцей №5 Кролевецької міської ради (вчитель Шумейко А.М.);

ІІІ – Шутка Анжела, Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради (вчитель  Васянович Н.М.);

ІІІ – Мурий Станіслав, Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради (вчитель Васянович Н.М.).

 

Щиро вітаємо переможців та їх наставників!

 

« повернутися

Вхід для адміністратора