A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Кролевецької міської ради

Естафета закладів позашкільної освіти «Позашкілля Сумщини – 49 +»

Дата: 19.09.2019 16:53
Кількість переглядів: 15

           На виконання наказу Департаменту освіти і науки від 13.12.2018 № 800-ОД «Про проведення естафети закладів позашкільної освіти «Позашкілля Сумщини – 49 +» з 16 по 20 жовтня 2019 року в закладах позашкільної освіти Кролевецької міської ради проходить естафетний тиждень у рамках заходів «Позашкілля Сумщини 49+».

     Урочиста передача естафетних кубка і книги від позашкільників Кролевецької міської ради закладам позашкільної освіти м. Шостки відбулася 19 вересня 2019 року. У цей день на заходи завітали - завідуюча методичним відділом обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Висоцька Людмила Василівна, представники управління освіти Шосткинської міської ради та відділу освіти Шосткинської районної державної адміністрації. Першим розпочав святкову естафету Будинок дітей та юнацтва, після чого відбулася презентація закладів позашкільної освіти Кролевецької міської ради, де учасники та гості мали можливість оглянули виставки, які презентували вихованці та викладачі позашкільних закладів. Урочистості продовжилися святковим концертом «Салют Позашкілля» за участі вихованців Будинку дітей та юнацтва Кролевецької міської ради, під час якого відбулася передача перехідного кубка та книги «Позашкілля Сумщини – 49 +» позашкільникам м. Шостки.
     Бажаємо учасникам естафети святковості і просвітленості у трудовій щоденності, подальших творчих ініціатив, здоров'я, оптимізму та здійснення всіх добрих задумів і сподівань.

ФОТОЗВІТ


« повернутися

Вхід для адміністратора