A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Кролевецької міської ради

Методичний порадник «Особливості підготовки учнів до ЗНО, ДПА з математики в 2019 році»

Дата: 16.02.2019 14:01
Кількість переглядів: 29

            Відповідно до плану роботи методичного кабінету управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму Кролевецької міської ради на 2019 рік 15 лютого 2019 року на базі Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3   відбувся методичний порадник «Особливості підготовки учнів до ЗНО, ДПА з математики в 2019 році».

   У методичному пораднику взяли участь учителі математики закладів загальної середньої освіти Кролевецької міської ради, які викладаються математику в 11 класі. Керівник методичного об’єднання Галанова В.А. акцентувала увагу присутніх на організаційно-методичних аспектах проведення зовнішнього незалежного оцінювання з математики в 2019 році; ознайомила із загальною характеристикою сертифікаційної роботи з математики ЗНО-2019, системою нарахування балів за виконання завдань, критеріями оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

   Досвідом роботи щодо підготовки учнів до складання зовнішнього незалежного оцінювання з математики поділилася Яценко О.П., учитель математики Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3.

   По закінченню роботи учителі отримали методичні рекомендації щодо підготовки учнів до складання зовнішнього незалежного оцінювання з математики; організації самоосвітньої діяльності учителів математики з підвищення власного фахового рівня, розроблені Захайріченко Ю.О., доцентом кафедри математики Національного університету «Києво-Могилянська академія», кандидатом фізико-математичних наук.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора