Управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму Кролевецької міської ради

Стартував X Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т. Шевченка

       16 листопада 2019 року на базі Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Кролевецької міської ради відбулося урочисте відкриття ІІ етапу  Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Започатковано конкурс з метою пошуку талантів, розвитку творчого потенціалу серед молоді, виховання поваги до державної мови, традицій свого народу.

   

   

 

    На відкриття конкурсу завітали учні та педагоги закладів загальної середньої освіти Кролевецької міської ради. Учасники свята декламували поезії Тараса Шевченка, виконували пісні на слова Кобзаря в сучасній обробці. Закінчився святковий захід запальним українським танком.

    Учасниками ІІ етапу X Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка були 70 учнів із 6 закладів загальної середньої освіти Кролевецької міської ради (об’єднаної територіальної громади).

    За результатами виконаних завдань конкурсу 21 учасник став переможцем.

5 клас

І місце – Степанець Марк  (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені М.О. Лукаша).

ІІ місце – Макаровець Андрій (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5).

ІІ місце – Яковенко Алєксандра (Кролевецький навчально-виховний комплекс №6).

ІІІ місце – Городиська Вікторія (Кролевецький навчально-виховний комплекс №6).

ІІІ місце – Пасяк Анна (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

6 клас

І місце – Сенюк Дмитро (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІ місце – Синявська Софія (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІ місце – Чілікін Ігор (Кролевецький навчально-виховний комплекс №6).

ІІІ місце – Прядко Олександра (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІІ місце – Міцник Ілля (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

7 клас

І місце – Демченко Яна (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3»).

ІІ місце – Омеляненко Яна  (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені М.О. Лукаша).

ІІ місце – Науменко Альона (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3»).

ІІІ місце – Рижа Єлизавета (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІІ місце – Денисенко Денис (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5).

8 клас

І місце – Федоренко Дмитрій  (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені М.О. Лукаша).

ІІ місце – Скляренко Єлизавета (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3»).

9 клас

І місце – Івлєва Крістіна (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5).

10 клас

І місце – Минтус Вікторія (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5).

ІІ місце – Ляшенко Діана (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5).

11 клас

І місце – Теніна Олександра (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5).

Вітаємо переможців конкурсу та педагогів!

Бажаємо всім учасникам конкурсу подальших успіхів у вивченні та популяризації державної мови, національної культури та творчості Великого Кобзаря.

 



« повернутися до списку новин