Управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму Кролевецької міської ради

Стартували IX Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т. Шевченка та XIX Міжнародний конкурс з української мови імені П. Яцика.

      17 листопада 2018 року на базі Будинку дітей та юнацтва Кролевецької міської ради відбулося урочисте відкриття ІІ етапу IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка та XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

ІІ етап IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка пройшов на базі Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1.

         У конкурсі взяли участь 79 учнів із 6 закладів загальної середньої освіти Кролевецької міської ради (об’єднаної територіальної громади), вони виконували завдання, що сприяли розкриттю мовних знань, практичних навичок, творчих здібностей і дали можливість піднести престиж української мови й літератури в молодого покоління.

За результатами виконаних завдань конкурсу визначено 24 переможці.

 

5 клас

І місце – Прядко Олександра (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Кравченко І.М.).

ІІ місце – Сенюк Дмитро (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Погорєльська Л.В.).

ІІ місце – Страфун Марія (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Назаренко А.Г.).

ІІІ місце – Говійна Діана (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Дмитренко А.В.).

ІІІ місце – Кузьміних Нікіта (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, учитель Сєнєнкова І.М.).

 

6 клас

І місце – Омеляненко Яна  (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша, учитель Грачова А.В.).

ІІ місце – Рижа Єлизавета (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Погорєльська Л.В.).

ІІ місце – Шутка Анжела (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Погорєльська Л.В.).

ІІІ місце – Романенко Єлизавета (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Велесь І.М.).

ІІІ місце – Хроменко Діана (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Малиношевська Г.Г.).

ІІІ місце – Бурденко Микита (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Назаренко А.Г.).

 

 

7 клас

І місце – Собко Дарія (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Велесь І.М.).

ІІ місце – Грицун Катерина (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Погорєльська Л.В.).

ІІ місце – Анцибор Олексій (Кролевецький навчально-виховний комплекс №6, учитель Сенченко Т.П.).

ІІІ місце – Неровня Владислава (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша, учитель Грачова А.В.).

ІІІ місце – Фірсова Катерина (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Погорєльська Л.В.).

 

8 клас

І місце – Цвєткова Єлизавета (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша, учитель Волошина З.О.).

ІІ місце – Самойленко Анастасія  (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, учитель Дорога І.М.).

 

9 клас

І місце – Москаленко Анна  (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Малиношевська Г.Г.).

ІІ місце – Тузник Руслана (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Кийкова Л.М.).

 

10 клас

І місце – Теніна Олександра  (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, учитель Дорога І.М.).

 

11 клас

І місце –Заїка Лілія (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, учитель Марченко С.А.).

ІІ місце – Слободяник Олена (Кролевецький навчально-виховний комплекс №6, учитель Сенченко Т.П.).

ІІІ місце – Сіра Марія (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Петрова О.І.).

 

Вітаємо учнів та їх наставників!

 

 

 

 

        

 

 

 



« повернутися до списку новин