A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Кролевецької міської ради

Відбувся літературно-образотворчий конкурс, присвячений пам’яті Т.Г.Шевченка.

Дата: 03.03.2023 15:27
Кількість переглядів: 35

 

     З метою популяризації творчої  спадщини Генія та Пророка Т.Г. Шевченка, відродження української ідентичності, духовності та культур, 02 березня  2023 року у Центрі культури Кролевецької міської ради відбувся літературно-образотворчий конкурс, присвячений пам’яті Т.Г.Шевченка.

    Конкурс проводився у двох номінаціях «Художнє читання» та «Образотворче мистецтво». Понад 100 учасників взяли участь у конкурсі. Призові місця серед учасників розподілили за підсумком балів таким чином:

І місце – Сірош Максим (Кролевецький ліцей №5 Кролевецької міської ради);

- Рева Вадим (Кролевецький ліцей №5 Кролевецької міської ради);

- Прядко Олександра (Кролевецький ліцей №1);

- Шкура Софія (Опорний заклад «Кролевецький ліцей №3» Кролевецької міської ради);

- Бик Жанна (Опорний заклад «Кролевецький ліцей №3» Кролевецької міської ради);

- Анастасія Зєнченко (Центр культури Кролевецької міської ради).

ІІ місце – Горкун Вікторія (Кролевецький ліцей №1);

- Усенко Аліна (Обтівський ліцей Кролевецької міської ради);

- Прядко Костянтин (Кролевецький ліцей №5 Кролевецької міської ради);

- Ракоїд Вероніка (Центр культури Кролевецької міської ради);

- Горобець Артем (Грузчанська гімназія Кролевецької міської ради);

- Хроменко Діана (Опорний заклад «Кролевецький ліцей №3» Кролевецької міської ради);

- Коренчук Альона (Опорний заклад «Кролевецький ліцей №3» Кролевецької міської ради);

- Пирлик Каріна (Кролевецький ліцей № 6).

ІІІ місце – Мимоход Марія (Кролевецький ліцей №5 Кролевецької міської ради);

- Федорова Валерія (Центр культури Кролевецької міської ради);

- Демченко Єлизавета (Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради);

- Макарова Лілія (Алтинівський ліцей Кролевецької міської ради);

- Мороз Діана (Кролевецький ліцей № 6 Кролевецької міської ради );

- Мокрий Іван (Кролевецький ліцей № 6 Кролевецької міської ради );

- Демченко Олександр (Кролевецький ліцей № 2 імені М. О. Лукаша Кролевецької міської ради);

- Пінчук Єлизавета (Кролевецький ліцей № 2 імені М. О. Лукаша);

- Рудь Кіра (Мутинський ліцей).

Гран-прі конкурсу виборов Булах Олексій (Кролевецький ліцей №1).     

У номінації «образотворче мистецтво» отримали призову місця:

І місце – Цушко Катерина (мистецька школа Кролевецької міської ради);

- Воробйова Софія (мистецька школа Кролевецької міської ради);

- Левченко Артем (Центр позашкільної освіти Кролевецької міської ради);

ІІ місце – Карпенко Катерина (Кролевецький ліцей №5 Кролевецької міської ради);

- Семенюк Софія (Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради);

- Коваленко Маріанна (Дубовицький ліцей Кролевецької міської ради);

- Доля Вікторія (Буйвалівська філія опорного закладу «Кролевецький ліцей №3» Кролевецької міської ради);

- Бідненко Варвара (Центр позашкільної освіти Кролевецької міської ради);

ІІІ місце – Макарюк Анастасія (Спаський ліцей Кролевецької міської ради);

- Бичкова Ангеліна (Обтівський ліцей Кролевецької міської ради);

- Тимченко Вікторія (Тулиголівський ліцей Кролевецької міської ради);

- Слободяник Валерія (Кролевецький ліцей № 6 Кролевецької міської ради);

- Радченко Роман (Грузчанська гімназія Кролевецької міської ради);

- Козлова Вікторія (Тулиголівський ліцей Кролевецької міської ради);

- Гулакова Марія (Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради);

- Лісовенко Софія (Буйвалівська філія опорного закладу «Кролевецький ліцей №3» Кролевецької міської ради);

- Скиба Ангеліна (Локнянська початкова школа  Кролевецької міської ради).

 


« повернутися

Вхід для адміністратора