Управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму Кролевецької міської ради

Олімпіадний марафон. Навчальний предмет - біологія.

            17 листопада 2018 року на базі Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, у якому взяли участь 58 учнів із 6 закладів загальної середньої освіти Кролевецької міської ради (об’єднаної територіальної громади).  

За результатами виконаних завдань олімпіади з біології визначено 17 переможців.

 

 

 

8 клас

І місце – Ковтун Анастасія (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Репринцева О.І.).

ІІ місце – Харитонов Денис (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, учитель Хиля Н.М.).

ІІ місце – Гаруст Вікторія (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Репринцева О.І.).

ІІІ місце – Бур Мирослав (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, учитель Хиля Н.М.).

ІІІ місце – Сердюк Маргарита (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Лисенко Л.П.).

ІІІ місце – Капелько Павло (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Авраменко Ю.Л.).

ІІІ місце – Бобровицька Єлизавета (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Булах О.В.).

 

9 клас

І місце – Ковбаса Анастасія (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Репринцева О.І.).

ІІ місце – Божавель Катерина (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Лисенко Л.П.).

ІІ місце – Василенко Данііл (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Лисенко Л.П.).

ІІІ місце – Стулень Аделіна (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Репринцева О.І.).

 

10 клас

І місце – Александров Андрій (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Репринцева О.І.).

ІІ місце – Зражевський Максим (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша, учитель Мороз О.А.).

ІІІ місце – Сущенко Анна (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Репринцева О.І.).

ІІІ місце – Фігура Анастасія (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Репринцева О.І.).

 

11 клас

І місце – Мухоєдова Олександра (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Репринцева О.І.).

ІІ місце – Поладич Євгеній (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, учитель Хиля Н.М.).

 

Вітаємо призерів олімпіади та їх наставників!

 

 

 

 

 

        

 

 

 



« повернутися до списку новин