A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Кролевецької міської ради

Підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну і техногенну тематику

Дата: 04.03.2021 15:06
Кількість переглядів: 63

2 березня 2021 року підведені підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків  та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну і техногенну тематику.

З 01.02.2021 по 30.04.2021 проводиться Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків  та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну і техногенну тематику "Пожежі краще запобігти!", організаторами якого є Добровільне пожежне товариство України спільно з ДСНС України та редакційною колегією журналу «Пожежна та техногенна безпека», з  метою формування у дітей громадської позиції у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки у державі, виховання культури життєдіяльності У конкурсі беруть участь діти віком від 6 до 18 років.
       З 01.02.2021 по 28.02.2021 пройшов районний етап конкурсу, в якому взяли участь всі заклади освіти Кролевецької міської ради.  Діти відобразили своє бачення специфіки роботи рятувальників та способів запобігання різним надзвичайним ситуаціям,   передали власне уявлення про небезпеку, яку несуть пожежі, та руйнівну силу вогню для людини, її життя й майна, для природних екосистем, рослин і живих організмів.
     З–поміж великої кількості учасників журі  відібрало роботи, які продовжать боротьбу на обласному етапі конкурсу та достойно представлять Кролевеччину на обласному рівні.

Вітаємо переможців та призерів конкурсу!

Переможці конкурсу у номінації  "Художня творчість"

Перша вікова категорія

Шкура Софія, учениця 2-Б класу ОЗ "Кролевецький ліцей №3"

Друга вікова категорія

Коноваленко Анна, учениця 7 класу Реутинської гімназії

Третя вікова категорія

Борщ Марина,  учениця 11 класу Обтівського ліцею

Переможці конкурсу у номінації  "Декоративно-прикладна творчість"

Перша вікова категорія

Кудрявцева Софія, учениця 3 класу Ярославецької гімназії

Друга вікова категорія

Колективна робота учнів 5-8 класів Литвиновицької філії ОЗ "Мутинський ліцей"

Третя вікова категорія

Колективна робота учнів 9 класу Добротівської гімназії

ІІ місце у номінації  "Художня творчість"

Перша вікова категорія

Ковтун Каріна Алтинівський ліцей

Сіра Аліса Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

Друга вікова категорія

Бузовський Станіслав Локнянська гімназія

Рудь Кіра, учениця 7 класу Литвиновицької філії ОЗ "Мутинський ліцей"

Третя вікова категорія

Кашина Богдана Кролевецька ЗОШ №5

ІІІ місце у номінації "Художня творчість"

Перша вікова категорія

Захарченко Нікіта, учень 2-А класу  ОЗ "Кролевецький ліцей №3"

Пирлик Галина, Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1

Ковтун Вєра, учениця 2-А класу  ОЗ "Кролевецький ліцей №3"

Друга вікова категорія

Бичкова Ангеліна, учениця 6 класу  Обтівського ліцею

Костирко Діана, Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

Кулінченко Елеонора, учениця 8 класу  Кролевецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

Третя вікова категорія

Козлова Ірина, Тулиголівський ліцей

ІІ місце у номінації   "Декоративно-прикладна творчість"

Перша вікова категорія

Цимбал Олександра, Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

Колективна робота учнів 1-4 класів Божківської гімназії

Друга вікова категорія

Попок Лілія ОЗ "Мутинський ліцей"

Костюк Віталій Ярославецька гімназія

Третя вікова категорія

Федорова Діана учениця 11 класу ОЗ "Кролевецький ліцей №3"

ІІІ місце у номінації   "Декоративно-прикладна творчість"

Перша вікова категорія

Симоненко Єва Божківська гімназія

Дубровіна Анастасія Обтівський ліцей

Булах Максим учень 3 класу Доротівської гімназії

Друга вікова категорія

Власенко Олександр Кролевецька ЗОШ №7

Ільченко Дарина Ярославецька гімназія

Колективна робота учнів 5 класу Бистрицького ліцею

Переможці та призери конкурсу будуть нагороджені дипломами.

 

 

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора