Відділ освіти Кролевецької міської ради

Семінар музичних керівників закладів дошкільної освіти «Розвиток творчого потенціалу дитини через театралізовану діяльність на основі музичного мистецтва»

16 листопада 2018 року на базі Кролевецького закладу дошкільної освіти (центр розвитку дитини) №9 «Ромашка» Кролевецької міської ради відбулося засідання міського методичного об'єднання музичних керівників  за темою «Розвиток творчого потенціалу дитини через театралізовану діяльність на основі музичного мистецтва», у якому брали участь музичні керівники закладів дошкільної освіти та навчально-виховних комплексів.

 

Щирі посмішки, оплески викликали не тільки    позитивний настрій  у вихованців дитячого садка, а й у присутніх гостей. Гра-імпровізація «Ми у ліс ходили», проведена для дітей молодшого дошкільного віку музичним керівником Стрибуль І.Г., дозволила поринути у цікаву подорож до осіннього лісу, де малята зустрічали лісових звірів, танцювали, співали, грали на музичних інструментах. Казка з музичним супроводом «Яблука для зайченят», підготовлена дітьми старшого дошкільного віку під керівництвом музичного керівника Литвиненко Т.О., сприяла формуванню оптимістичного, доброго відношення дітей до життя. Присутні виразили подяку  музичним керівникам  і вихователям закладу дошкільної освіти (центр розвитку дитини) №9 «Ромашка», які підготували  чудову театралізовану розвагу та побажали, щоб достаток і щастя не обминали жодної хати, щоб в кожну оселю завітала пісня і гарний настрій маленьких дошкільнят!

 

 « повернутися до списку новин