Відділ освіти Кролевецької міської ради

Методичне об’єднання вчителів початкових класів з теми «Формування художньо-естетичної компетентності шляхом реалізації освітніх завдань галузі мистецтва»

    31.10.2019 на базі Кролевецького НВК № 6 відбулося методичне об’єднання вчителів початкових класів з теми «Формування художньо-естетичної компетентності шляхом реалізації освітніх завдань галузі мистецтва». Учителі закладів освіти Кролевецької ОТГ познайомилися з системою роботи вчителів початкових класів НВК №6 з даного питання. Ярош О.В. поділилася досвідом роботи з теми «Розвиток творчих здібностей дітей засобами образотворчого мистецтва», Марієва І.В. розповіла про шляхи формування предметних компетентностей на уроках музичного мистецтва.

    Учителі розглянули можливості використання квесту як засобу активізації пізнавальної діяльності молодших школярів та практично провели квест на природі «Зберімо веселку», який підготували вчителі НВК Дубина Н.І., Дрозд-Харченко Ю.В. та інші. Захід був змістовним та цікавим.« повернутися до списку новин