A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Кролевецької міської ради

КРОЛЕВЕЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРОВІВ НАРАДУ З ДИРЕКТОРАМИ ШКІЛ

Дата: 16.07.2021 14:20
Кількість переглядів: 21

Сьогодні, 16 липня Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН провів спільну нараду з директорами загальноосвітніх шкіл Кролевецької МТГ та депутатами Кролевецької міської ради.

На нараді обговорювалось одне з головних  питань  пов’язаних  з реформуванням галузі освіти та виконання раніше прийнятих рішень про припинення та пониження ступеню закладів освіти: працевлаштування працівників , які отримали попередження про можливе вивільнення. Станіслав МАСАЛИГА доповів про проведену роботу відділом освіти Кролевецької міської ради, а керівники освітніх закладів проінформували про запропоновані посади кожному працівнику, який попереджений про вивільнення.

Віктор ЛЕХМАН акцентував увагу присутніх на максимальному працевлаштуванні вивільнюваних працівників. Наголосив, що кожному працівнику буде запропоновано місце для працевлаштування, але вибір залишається за ними. Закликав керівників загальноосвітніх шкіл до співпраці у вирішенні нагального питання – працевлаштування досвідчених педагогічних кадрів.


« повернутися

Вхід для адміністратора