Управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму Кролевецької міської ради

Олімпіадний марафон. Навчальний предмет - англійська мова

    10 листопада 2019 року на базі опорного закладу «Кролевецький ліцей №3» Кролевецької міської ради відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, у якому взяли участь 55 учнів із 5 закладів загальної середньої освіти Кролевецької міської ради (об’єднаної територіальної громади).  

 

 

 

 

    За результатами виконаних завдань олімпіади з англійської мови визначено 17 переможців.

8 клас

І місце – Забіяка Станіслав (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІ місце – Грицун Катерина (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІ місце – Паєвський Дмитро (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3»).

ІІІ місце – Самойленко Марія (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5).

ІІІ місце – Падалка Єлизавета (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3»).

9 клас

І місце – Ковтун Анастасія (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІ місце – Глушко Богдана (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІ місце – Лєготін Артем (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3»).

ІІІ місце – Бобровицька Єлизавета (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІІ місце – Бур Антон (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

10 клас

І місце – Стулень Аделіна  (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІ місце – Ковбаса Анастасія (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІ місце – Ялинний Нікіта (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

11 клас

І місце – Фігура Анастасія (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІ місце – Приходько Злата (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3»).

ІІ місце – Лукаш Альона (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІІ місце – Щастлива Валерія (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

Вітаємо переможців олімпіади та їх наставників!

 



« повернутися до списку новин