A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Кролевецької міської ради

Методичний порадник «Особливості підготовки учнів до ЗНО з англійської мови в 2019 році»

Дата: 01.03.2019 14:05
Кількість переглядів: 25

    Відповідно до плану роботи методичного кабінету управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму Кролевецької міської ради на 2019 рік 28 лютого 2019 року на базі Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 відбувся методичний порадник «Особливості підготовки учнів до ЗНО з англійської мови в 2019 році».

    У методичному пораднику взяли участь учителі англійської мови закладів загальної середньої освіти Кролевецької міської ради, які викладають англійську мову в 11 класі. Керівник методичного об’єднання Васянович Н.М. проаналізувала організаційно-методичні аспекти проведення зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови в 2019 році; ознайомила присутніх із загальною характеристикою сертифікаційної роботи з англійської мови та  висвітлила питання специфіки роботи за тестовими завданнями з «Читання», «Використання мови», «Письма», «Аудіювання».

    Досвідом роботи щодо підготовки учнів до складання зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови поділилися Забіяка О.М., учитель англійської мови опорного закладу «Кролевецький ліцей №3», та Буйвал В.В., учитель англійської мови Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5.

   Усі учасники порадника мали можливість попрактикуватись у виконанні тестових завдань з читання, використання мови та аудіювання.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора