Управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму Кролевецької міської ради

Олімпіадний марафон. Навчальний предмет - англійська мова.

  11 листопада 2018 року на базі Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, у якому взяли участь 57 учнів із 6 закладів загальної середньої освіти Кролевецької міської ради (об’єднаної територіальної громади).  

За результатами виконаних завдань олімпіади з англійської мови визначено 17 переможців.

 

 

8 клас

І місце – Ковтун Анастасія (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Самойлова Т.В.).

ІІ місце – Івлєва Крістіна (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, учитель   Буйвал В.В.).

ІІ місце – Бур Антон (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Ковтун В.В.).

ІІІ місце – Харитонов Денис (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, учитель Буйвал В.В.).

 

9 клас

І місце – Стулень Аделіна  (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель     Бабич Т.А.).

ІІ місце – Ковбаса Анастасія (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель   Бабич Т.А.).

ІІ місце – Третьякова Тетяна (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1,  учитель Бабич Т.А.).

ІІІ місце – Шкода Катерина (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель    Бабич Т.А.).

 

10 клас

І місце – Фігура Анастасія (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Смик Л.І.).

ІІ місце – Шеремеревич Аліна (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Мотіс І.В.).

ІІ місце – Щастлива Валерія (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель   Смик Л.І.).

ІІІ місце – Приходько Злата (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель    Мотіс І.В.).

ІІІ місце – Возняк Андрій (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель       Мотіс І.В.).

 

11 клас

І місце – Чередник Віталій (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель  Забіяка О.М.).

ІІ місце – Велесь Олеся (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Смик Л.І.).

ІІ місце – Завгородній Вадим (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель  Смик Л.І.).

ІІІ місце - Поладич Євгеній (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, учитель Буйвал В.В.).

 

Вітаємо призерів олімпіади та їх наставників!

 

 

 

 

 

        

 

 

 



« повернутися до списку новин