Управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму Кролевецької міської ради

Олімпіадний марафон. Навчальний предмет - українська мова і література

    2 листопада 2019 року на базі опорного закладу «Кролевецький ліцей №3» Кролевецької міської ради розпочався ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

    На учасників олімпіад чекає дуже відповідальне завдання – успішно виступити на ІІ етапі інтелектуальних змагань. У кожного з них є можливість заявити про себе – довести, що саме вони заслуговують посісти призове місце. Нехай віра у себе, у свої здібності не полишає учнів на шляху до перемоги!

  Розпочався ІІ етап олімпіадою з української мови та літератури, учасниками якого були 77 учнів із 5 закладів загальної середньої освіти Кролевецької міської ради (об’єднаної територіальної громади).  

    За результатами виконаних завдань олімпіади з української мови та літератури визначено 24 переможці:

Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 – 10 переможців;

Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені М.О. Лукаша – 3 переможці;

опорний заклад «Кролевецький ліцей №3» - 8 переможців;

Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 – 1 переможець;

Кролевецький навчально-виховний комплекс №6 – 2 переможці.

7 клас

І місце – Омеляненко Яна (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені М.О. Лукаша).

ІІ місце – Демченко Яна (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3»).

ІІ місце – Демченко Олександр (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені М.О. Лукаша).

ІІІ місце – Петренко Кіріл (Кролевецький навчально-виховний комплекс №6).

ІІІ місце – Бурденко Микита (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3»).

8 клас

І місце – Скляренко Єлизавета (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3»).

ІІ місце – Собко Дарія (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3»).

ІІ місце – Петрусевич Валерія (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені М.О. Лукаша).

ІІІ місце – Коваленко Софія (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІІ місце – Куртась Катерина (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

9 клас

І місце – Ковтун Анастасія (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІ місце – Івлєва Крістіна (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5).

ІІ місце – Капелько Павло (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3»).

ІІІ місце – Вареник Анастасія (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІІ місце – Бобровицька Єлизавета (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

10 клас

І місце – Рева Юлія (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3»).

ІІ місце – Пирлик Дмитро (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІІ місце – Костель Катерина (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3»).

ІІ місце – Стулень Аделіна (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

 11 клас

І місце – Кобизька Олександра (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3»).

ІІ місце – Сущенко Анна (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІ місце – Александров Андрій (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІІ місце – Сидоренко Наталія (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІІ місце – Найметенко Альона (Кролевецький навчально-виховний комплекс №6).

     Вітаємо учнів та їх наставників!

 



« повернутися до списку новин