Управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму Кролевецької міської ради

Олімпіадний марафон. Навчальний предмет - хімія.

   16 грудня 2018 року на базі Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, у якому взяли участь 56 учнів із 5 закладів загальної середньої освіти Кролевецької міської ради (об’єднаної територіальної громади).  

За результатами виконаних завдань олімпіади з хімії визначено 18 переможців.

 

 

 

7 клас

І місце – Афанащенко Владислава (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Авраменко Ю.Л.).

ІІ місце – Фірсова Катерина (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Івашина Н.В.).

ІІ місце – Петрусевич Валерія (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша, учитель Ілляшенко І.М.).

ІІ місце  - Падалка Єлизавета (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Лисенко Л.П.).

ІІІ місце – Панкова Анастасія (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Лисенко Л.П.).

ІІІ місце – Шкурінова Марія (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Івашина Н.В.).

 

8 клас

І місце – Ващенко Денис (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша, учитель Ілляшенко І.М.).

ІІ місце – Вареник Анастасія (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Толстая М.В.).

ІІ місце – Івлєва Крістіна  (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, учитель Хиля Н.М.).

ІІІ місце – Харитонов Денис (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, учитель Хиля Н.М.).

ІІІ місце – Сущенко Руслан (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Толстая М.В.).

ІІІ місце – Лєготін Артем (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Лисенко Л.П.).

 

9 клас

І місце – Третьякова Тетяна (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Івашина Н.В.).

ІІ місце – Васленко Данііл (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Авраменко Ю.Л.).

ІІ місце – Груша Антон (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Івашина Н.В.).

 

10 клас

І місце – Сущенко Анна (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Івашина Н.В.).

ІІ місце – Сахно Вячеслав (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Лисенко Л.П.).

 

11 клас

І місце – Калюжний Андрій (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, учитель Хиля Н.М.).

 

 

Вітаємо призерів олімпіади та їх наставників!

 

 

 

 

 

        

 

 

 



« повернутися до списку новин