Управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму Кролевецької міської ради

Олімпіадний марафон. Навчальний предмет - математика.

  09 грудня 2018 року на базі Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, у якому взяли участь 70 учнів із 5 закладів загальної середньої освіти Кролевецької міської ради (об’єднаної територіальної громади).  

За результатами виконаних завдань олімпіади з трудового навчання визначено 19 переможців.

 

 

6 клас

І місце – Шутка Анжела (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Богдашко Л.В.).

ІІ місце – Калина Маргарита (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Богдашко Л.В.).

ІІ місце – Рижа Єлизавета (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Богдашко Л.В.).

ІІІ місце – Стоян Даніїл (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Богдашко Л.В.).

ІІІ місце – Бик Жанна (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Яценко О.П.).

ІІІ місце  - Демченко Яна (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Яценко О.П.).

 

7 клас

І місце – Жила Денис (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Яценко О.П.).

ІІ місце –  Галанова Софія (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Яценко О.П.).

ІІІ місце – Афанащенко Владислава (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Галанова В.А.).

ІІІ місце – Хаітбаєва Мілана  (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Галанова В.А.).

 

8 клас

І місце – Вареник Анастасія (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Акименко Н.О.).

ІІ місце – Ващенко Денис (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша, учитель Пінчук Л.А.).

ІІ місце – Капелько Павло (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3,  учитель Онікієнко С.С.).

ІІІ місце – Лєготін Артем (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3,  учитель Онікієнко С.С.).

 

9 клас

І місце – Ковбаса Анастасія (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Геращенко С.В.).

ІІ місце – Василенко Данііл (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Галанова В.А.).

 

10 клас

І місце – Сущенко Анна (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Геращенко С.В.).

 

11 клас

І місце – Сердюк Артем (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Богдашко Л.В.).

ІІ місце – Кравченко Дмитро  (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Яценко О.П.).

 

Вітаємо призерів олімпіади та їх наставників!

 

 

 

 

 

        

 

 

 



« повернутися до списку новин