Управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму Кролевецької міської ради

XX Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

   23 листопада 2019 року на базі Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Кролевецької міської ради відбувся ІІ етап Х Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Започатковано конкурс з метою піднесення престижу української мови, популяризації її серед молоді, заохочення учнів до вивчення рідної мови, підвищення рівня загальної мовної культури.

 

 

    Учасниками ІІ етапу Х Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика були 154 учні 3-11 класів із 8 закладів загальної середньої освіти Кролевецької міської ради (об’єднаної територіальної громади).

    За результатами виконаних завдань конкурсу 47 учасників стали переможцями.

3 клас

І місце – Синявська Міла  (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІ місце – Третьяк Нікіта  (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІ місце – Любива Софія (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3»).

ІІ місце – Александренко Софія (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3»).

ІІІ місце – Ковбаса Аліна (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3»).

ІІІ місце – Кузюра Нікіта  (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені М.О. Лукаша).

ІІІ місце – Опанасенко Кіріл (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5).

ІІІ місце – Василенко Анастасія  (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені М.О. Лукаша).

4 клас

І місце – Боярська Софія (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3»).

ІІ місце – Драніченко Дарина  (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені М.О. Лукаша).

ІІ місце – Петрусевич Анна  (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені М.О. Лукаша).

ІІ місце – Саєнко Катерина  (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені М.О. Лукаша).

ІІІ місце – Скиба Анастасія (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3»).

ІІІ місце – Падалко Мирослава (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3»).

ІІІ місце – Колимага Віталіна  (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІІ місце – Моцна Поліна  (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

5 клас

І місце – Смирнова Катерина (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІ місце – Бур Софія (Грузчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів).

ІІ місце – Самойленко Владислав (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5).

ІІІ місце – Цушко Катерина  (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені М.О. Лукаша).

ІІІ місце – Моргаль Марія (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3»).

ІІІ місце – Макаровець Андрій (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5).

6 клас

І місце – Сенюк Дмитро (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІ місце – Міцник Ілля (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІ місце – Желєзняк Олександра (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5).

ІІІ місце – Говійна Діана (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІІ місце – Коваленко Аліна  (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені М.О. Лукаша).

7 клас

І місце – Демченко Яна (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3»).

ІІ місце – Шутка Анжела (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІ місце – Денисенко Денис (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5).

ІІІ місце – Петренко Кіріл  (Кролевецький навчально-виховний комплекс №6).

ІІІ місце – Омеляненко Яна  (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені М.О. Лукаша).

8 клас

І місце – Скляренко Єлизавета (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3»).

ІІ місце – Петрусевич Валерія  (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені М.О. Лукаша).

ІІІ місце – Фірсова Катерина (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІІ місце – Грицун Катерина (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

9 клас

І місце – Вареник Анастасія (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІ місце – Цвєткова Єлизавета  (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені М.О. Лукаша).

ІІІ місце – Сердюк Маргарита (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3»).

ІІІ місце – Івлєва Крістіна (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5).

10 клас

І місце – Рева Юлія (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3»).

ІІ місце – Костель Катерина (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3»).

ІІ місце – Минтус Вікторія (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5).

ІІІ місце – Дорофєєв Ілля (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3»).

11 клас

І місце – Найметенко Альона  (Кролевецький навчально-виховний комплекс №6).

ІІ місце – Сущенко Анна (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІІ місце – Александров Андрій (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

Вітаємо переможців конкурсу та педагогів!

 



« повернутися до списку новин