Управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму Кролевецької міської ради

Олімпіадний марафон. Навчальний предмет - трудове навчання

     22 грудня 2019 року на базі опорного закладу «Кролевецький ліцей №3» Кролевецької міської ради відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, у якому взяли участь 58 учнів із 6 закладів загальної середньої освіти Кролевецької міської ради (об’єднаної територіальної громади).  

      

 

     За результатами виконаних завдань олімпіади з трудового навчання визначено 18 переможців.

9 клас (технічні види праці)

І місце – Ганашок Євгеній (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5», учитель Овсієнко В.П.)

ІІ місце – Рахматулін Богдан (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Печенов О.В.)

ІІ місце – Щербаков Олександр (Кролевецький навчально – виховний комплекс № 6, учитель Ткаченко О.А.)

ІІІ місце -  Конончук Антон (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3», учитель Жила А.О.)

9 клас (обслуговуюча праця)

І місце – Єфіменко Єлизавета (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3», учитель Медвідь О.Ю.)

ІІ місце – Кашина Дар’я (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5», учитель Ганашок І.А.)

ІІ місце – Глушко Богдана (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Велесь Л.В.)

ІІІ місце – Дидикало Вікторія (Кролевецький навчально – виховний    комплекс № 6, учитель Прядко Н.В.)

ІІІ місце – Грибань Олександра (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3», учитель Медвідь О.Ю.)

ІІІ місце – Корнієнко Дар’я (Кролевецький навчально – виховний        комплекс № 6, учитель Прядко Н.В.)

ІІІ місце – Замула Славіна (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3», учитель Медвідь О.Ю.)

11 клас (технічні види праці)

І місце – Печенов Олександр (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Печенов О.В.)

ІІ місце – Дорофєєв Ілля (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3», учитель Жила А.О.)

ІІІ місце – Терещенко Денис (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3», учитель Жила А.О.)

11 клас (облуговуюча праця)

І місце – Прядко Яна (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3», учитель Медвідь О.Ю.)

ІІ місце – Костель Катерина (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3», учитель Медвідь О.Ю.)

ІІ місце – Жила Анна (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3», учитель Медвідь О.Ю.)

ІІІ місце – Найметенко Альона (Кролевецький навчально – виховний  комплекс № 6, учитель Прядко Н.В.)

Вітаємо переможців олімпіади та їх наставників!

ФОТОЗВІТ

 



« повернутися до списку новин