Управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму Кролевецької міської ради

Олімпіадний марафон. Навчальний предмет - математика

     30 листопада 2019 року на базі опорного закладу «Кролевецький ліцей №3» Кролевецької міської ради відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, у якому взяли участь 83 учні з 5 закладів загальної середньої освіти Кролевецької міської ради (об’єднаної територіальної громади).  

 

 

 

 

   За результатами виконаних завдань олімпіади з математики визначено 19 переможців.

6 клас

І місце – Прядко Олександра (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІ місце – Жуков Микола  (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 ім. М.О. Лукаша).

ІІ місце – Поладич Іван (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІІ місце – Говійна Діана (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІІ місце – Косенко Богдан (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3»).

ІІІ місце – Пугач Богдан  (Кролевецький навчально-виховний комплекс №6).

7 клас

І місце – Шутка Анжела (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІ місце – Рижа Єлизавета (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІІ місце – Калина Маргарита (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІІ місце – Опейда Андрій (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІІ місце – Опанасенко Нікіта  (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5).

8 клас

І місце – Жила Денис (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3»).

ІІ місце – Галанова Софія (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3»).

9 клас

І місце – Ващенко Денис (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІ місце – Капелько Павло (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3»).

ІІІ місце – Вареник Анастасія (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

10 клас

І місце – Яценко Аркадій (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3»).

11 клас

І місце – Сущенко Анна (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

ІІ місце – Возняк Іван (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1).

Вітаємо переможців олімпіади та їх наставників!



« повернутися до списку новин