A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Кролевецької міської ради

ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ РІШЕННЯ ПРО ПЕРЕПРОФІЛЮВАННЯ СПАСЬКОГО ЛІЦЕЮ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ШЛЯХОМ ПОНИЖЕННЯ ДО II СТУПЕНЯ

Дата: 05.07.2023 10:55
Кількість переглядів: 51

ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ РІШЕННЯ ПРО ПЕРЕПРОФІЛЮВАННЯ СПАСЬКОГО ЛІЦЕЮ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ

МІСЬКОЇ РАДИ ШЛЯХОМ ПОНИЖЕННЯ ДО II СТУПЕНЯ

1.Найменування органу місцевої влади, який проводив обговорення:

Відділ освіти Кролевецької міської ради.

2. Зміст питання або назва проекту акта, що виносилися на обговорення:

З метою забезпечення вивчення та врахування думки громадськості, а також на виконання вимог пункту 12 Порядку Проведення консультацій з громадськістю з питань формування державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996, на обговорення у форматі публічного громадського обговорення, електронних консультацій з громадськістю виносився проект рішення "Про перепрофілювання Спаського ліцею Кролевецької міської ради шляхом пониження до II ступеня" .

01 липня 2022 року проект рішення "Про перепрофілювання Спаського ліцею Кролевецької міської ради шляхом пониження до II ступеня"  оприлюднено у розділі «Новини» офіційного вебсайту Відділу освіти Кролевецької міської ради. Зауваження і пропозиції до проекту рішення " Про перепрофілювання Спаського ліцею Кролевецької міської ради шляхом пониження до II ступеня" приймалися до 01 липня 2023 року на електронну адресу: otgkrolosvita@ukr.net.

3. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні:

У період проведення обговорення з громадськістю до Відділу освіти Кролевецької міської ради надійшли зауваження від фізичних осіб.

Надіслані зауваження та пропозиції були передані на опрацювання Робочій групі з трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Кролевецької міської територіальної громади.

4. Інформація про пропозиції, що надійшли до Відділу освіти Кролевецької міської ради за результатами обговорення:

За період громадського обговорення, яке проходило  з 01 липня 2022 року по 01 липня 2023 року до Відділу освіти Кролевецької міської ради надійшли пропозиції/зауваження, що стосуються:

  • функціонування дошкільного підрозділу Спаського ліцею Кролевецької міської ради;
  • організації харчування в ліцеї та дошкільному підрозділі.

Більш детальна інформація щодо конкретних пропозицій та зауважень, отриманих за час проведення електронних консультацій з громадськістю наведена у додатку до звіту.

5. Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов’язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причин неврахування пропозицій та зауважень:

Інформація щодо врахування зауважень/пропозицій наведена у додатку до звіту.

6.Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

Проект рішення "Про перепрофілювання Спаського ліцею Кролевецької міської ради шляхом пониження до II ступеня" направлено на розгляд чергової сесії Кролевецької міської ради.

 

Додаток про результати проведення громадських обговорень проєкту рішення Про перепрофілювання Спаського ліцею Кролевецької міської ради шляхом пониження до II ступеня


« повернутися

Вхід для адміністратора