Відділ освіти Кролевецької міської ради

ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ РІШЕННЯ ПРО ПРИПИНЕННЯ ЯРОСЛАВЕЦЬКОЇ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ШЛЯХОМ ЛІКВІДАЦІЇ

ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ РІШЕННЯ ПРО ПРИПИНЕННЯ ЯРОСЛАВЕЦЬКОЇ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ

МІСЬКОЇ РАДИ ШЛЯХОМ ЛІКВІДАЦІЇ

1.Найменування органу місцевої влади, який проводив обговорення:

Відділ освіти Кролевецької міської ради.

2. Зміст питання або назва проекту акта, що виносилися на обговорення:

З метою забезпечення вивчення та врахування думки громадськості, а також на виконання вимог пункту 12 Порядку Проведення консультацій з громадськістю з питань формування державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996, на обговорення у форматі публічного громадського обговорення, електронних консультацій з громадськістю виносився проект рішення "Про припинення Ярославецької початкової школи Кролевецької міської ради шляхом ліквідації" .

01 липня 2022 року проект рішення "Про припинення Ярославецької початкової школи Кролевецької міської ради шляхом ліквідації"  оприлюднено у розділі «Новини» офіційного вебсайту Відділу освіти Кролевецької міської ради. Зауваження і пропозиції до проекту рішення "Про припинення Ярославецької початкової школи Кролевецької міської ради шляхом ліквідації" приймалися до 01 липня 2023 року на електронну адресу: [email protected].

3. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні:

У період проведення обговорення з громадськістю до Відділу освіти Кролевецької міської ради надійшли зауваження від фізичних осіб.

Надіслані зауваження та пропозиції були передані на опрацювання Робочій групі з трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Кролевецької міської територіальної громади.

4. Інформація про пропозиції, що надійшли до Відділу освіти Кролевецької міської ради за результатами обговорення:

За період громадського обговорення, яке проходило  з 01 липня 2022 року по 01 липня 2023 року до Відділу освіти Кролевецької міської ради надійшли пропозиції/зауваження, що стосуються:

  • відтермінування закриття Ярославецької початкової школи Кролевецької міської ради;
  • недопущення закриття Ярославецької початкової школи Кролевецької міської ради;
  • перевезення вихованців дошкільного підрозділу Ярославецької початкової школи Кролевецької міської ради;
  • дозвілля дітей молодших класів які підвозяться, коли чекатимуть учнів старших класів;
  • алгоритму дій під час повітряної тривоги при перевезенні дітей шкільним автобусом;
  • підвезення здобувачів освіти з с. Калашинівка.

Більш детальна інформація щодо конкретних пропозицій та зауважень, отриманих за час проведення електронних консультацій з громадськістю наведена у додатку до звіту.

5. Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов’язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причин неврахування пропозицій та зауважень:

Інформація щодо врахування зауважень/пропозицій наведена у додатку до звіту.

6.Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

Проект рішення "Про припинення Ярославецької початкової школи Кролевецької міської ради шляхом ліквідації" направлено на розгляд чергової сесії Кролевецької міської ради

 

Додаток про результати проведення громадських обговорень проєкту рішення Про припинення Ярославецької початкової школи Кролевецької міської ради шляхом ліквідації« повернутися до списку новин