Відділ освіти Кролевецької міської ради

Засідання методичного об'єднання учителів основ здоров’я "Виховання соціокультурної поведінки учнів через формування здорового і безпечного способу життя"

    Відповідно до плану роботи методичного кабінету управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Кролевецької міської ради на 2019 рік 17 квітня 2019 року на базі Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша відбулося засідання методичного об'єднання учителів основ здоров’я "Виховання соціокультурної поведінки учнів через формування здорового і безпечного способу життя".

     У ході засідання присутні стали учасниками ділової гри «Шлях до майстерності» (Школа О.Д., учитель Кролевецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Кролевецької міської ради). Керівник МО Прядко Н.В. проаналізувала вимоги до ведення шкільної документації. Школа О.Д., заступник директора з виховної роботи Кролевецької загальнооосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша, провела інтерактивну вправу «Асоціаційне гроно» та поділилася досвідом роботи з питання «Формування здоров’язбережувального середовища у навчальному закладі». Також на учасників семінару чекав захопливий квест «Правила безпеки». А на завершення засідання Чечель Л.М., учитель основ здоров’я Кролевецької загальнооосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша, провела майстер-клас з виготовлення скрапбукінга на тему «Правила безпеки».

    Учасники заходу відмітили практичну спрямованість семінару і вкотре пересвідчилися, що «основи здоров’я» - це інтегрований предмет, що за змістом об’єднує питання здоров’я та безпеки життєдіяльності. Його завданням є формування в учнів свідомого ставлення до свого життя і здоров’я, опанування основ здорового способу життя, життєвих навичок безпечної поведінки, формування в учнів здоров’язбережувальної компетентності.

ФОТОЗВІТ« повернутися до списку новин