A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Кролевецької міської ради

VI міські змагання з техніки водного туризму

Дата: 13.09.2021 10:38
Кількість переглядів: 11

     Туристсько-краєзнавчий відділ Центру позашкільної освіти, завідувач Ткаченко Є.В., 11 вересня провів VI міські змагання з техніки водного туризму, на р. Сейм, в с. Мутин Кролевецької громади.

     На змаганнях діти показали свої навички, ознайомилися з історією рідного краю та довкіллям, продемонстрували практичні уміння з водного туризму.

     Змагання  проходили на байдарках. Командам потрібно було пройти слалом - коротка гонка з подоланням перешкод - воріт, та  спринт - подолання дистанції на швидкість. Під час проходження слалому командам потрібно було швидко пройти дистанцію, при цьому не задіти жодні ворота, оскільки, за кожний дотик байдаркою чи веслом нараховувались штрафні бали. 

     В запеклій боротьбі перемогу здобули:
Молодша група:
Хлопці І місце  - Борисенко Андрій, Ричик Роман
             ІІ місце  - Бик Ілля, Сергієнко Олександр
             ІІІ місце  - Сидоркін Єгор, Лубенець Нікіта
Дівчата І місце -  Лопата Вікторія, Шелудько Аліна
              ІІ місце - Мудрогель Лідія, Власенко Валерія
              ІІІ місце - Квокша Вікторія, Толмачова Маргарита
Змішана група І місце -  Мудрагель Злата, Бісюк Киріл
                           ІІ місце - Серко Дар'я, Оболонник Тимофій
                           ІІІ місце - Решотник Надя, Шелудько Максим
Старша група хлопці І місце - Федотов Олександр, Стрибуль Олег
                                      ІІ місце - Суходуб Дмитро, Овдієнко Андрій
                                      ІІІ місце - Бур Мирослав, Кучерявий Артемій
Старша група дівчата І місце - Макарова Дарина, Макарова Анастасія
                                       ІІ місце - Долгіх Анна, Куліш Сніжана
                                       ІІІ місце - Перепелицина Каріна, Костенко Анна
Змішана група І місце -  Лапоног Анастасія, Бігун Олексій
                           ІІ місце - Богомаз Каріна, Бондаренко Дмитро
                           ІІІ місце - Левітін Олег, Коротич Анастасія.

 

Бажаємо всім учасникам наснаги і подальших перемог !!!


« повернутися

Вхід для адміністратора