A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Кролевецької міської ради

ПВК "Редан" в Україні: хто вони такі і що робити батькам

Дата: 06.03.2023 10:28
Кількість переглядів: 19

Українці, і особливо батьки підлітків, турбуються через появу в Україні нової молодіжної субкультури ПВК "Редан". Представники цієї субкультури збираються в групи з десятків людей і влаштовують масові бійки. Він зародився в росії, де підлітки в чорному одязі та з символами павука на спинах влаштовували заворушення та бійки з футбольними фанатами чи мігрантами в торгових центрах. Про даний рух все частіше пишуть в соціальних мережах, з'являються відповідні групи в телеграмі.

Що таке ПВК"Редан"

ПВК "Редан" - це агресивна молодіжна субкультура, яка займається масовими бійками. Члени угруповання носять чорний одяг із зображенням павуків і використовують специфічний сленг. Вони називають себе "павучками" і виступають проти футбольних фанатів, мігрантів і темношкірих. Члени ПВК "Редан" збираються у великі групи і влаштовують масові бійки з національними меншинами або представниками інших субкультур.

Чи потрібно батькам турбуватися через ПВК"Редан"

ПВК "Редан" - далеко не перша і не єдина субкультура, яка займається бійками і хуліганством. Подібні рухи завжди були і завжди будуть серед підлітків з не дуже благополучних сімей. Наприклад, можна згадати такі субкультури, як "оффники" або "стрейт едж".

Батькам важливо пам'ятати, що поширення таких субкультур - це не причина, а наслідок психологічних і сімейних проблем у підлітків. Дитина з сім'ї, де її поважають і вислуховують, навряд чи зацікавиться таким агресивним рухом.

Якщо підліток зацікавився ПВК "Редан" - це привід відверто поговорити з ним і разом відвідати дитячого психолога. Підліток повинен відчувати, що ви його підтримка, а не ворог.

Також батькам не варто бити тривогу, якщо підліток дивиться аніме. Аніме саме по собі не робить дитину агресивною і неслухняною, якщо у неї немає сімейних проблем. Це всього лише вид мистецтва, який дивляться мільйони людей по всьому світу.

 Батькам потрібно бути в довірливих стосунках з дітьми, щоб помітити зміни в їхній поведінці. Дітей приваблює хайп на таких зібраннях, там вони отримують необхідну увагу, якої їй не вистачає.

Батькам, безумовно. потрібно спостерігати за рухом ПВК "Редан". Але і піддаватися суспільній паніці не потрібно. Просто любіть своїх дітей і вибудовуйте довірчі відносини з ними.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора