Відділ освіти Кролевецької міської ради

ОСВІТНІЙ ПРОЄКТ «ВІДКРИВАЙ УКРАЇНУ»

             Активна та завзята молодь зняла креативний та оригінальний відеоролик про місто Кролевець. Наші школярі на карантині не сумують та проводять час максимально з користю - і навчаються, і на громадські проєкти час не шкодують. Кролевецька молодіжна громадська рада «Створюємо майбутнє», лідер команди Мирослав БУР, бере участь в освітньому проєкті «Відкривай Україну», який навчає підлітків втілювати свої ідеї та задуми, і змінювати цим свої школи, міста та всю Україну. 

    В рамках освітнього проєкту «Відкривай Україну» учнівська молодь зняла гарне відео про наше місто «Місто з вікна від місцевих школярів», режисер Софія РОМАНЮК.

     Слідкуємо далі за успіхами команди та чекаємо перемоги в наступних етапах проєкту!

   Всеукраїнський проєкт неформальної освіти  «Відкривай  Україну»  проходить за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

    «Відкривай Україну» намагається поставити питання суспільства та громад вголос, а шукати відповіді беруться команди підлітків 7-11 класів, які організовуються навколо тих проблем, які впадають їм в очі.

      Підлітки збираються командою, обирають собі вчителя в школі, який стає їх ментором, обирають капітана серед учасників та навчаються, самоорганізовуються. Під час проєкту учасники проходять трансформаційні етапи командного розвитку. Як результат, роблять дуже потужні проєкти: застосунки, фестивалі, арт-інсталяції та цілі рекреаційні парки.

 « повернутися до списку новин