Управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму Кролевецької міської ради

Підведено підсумки І етапу творчих конкурсів на кращий учнівський малюнок та кращий твір на тему «Лісівники плекають ліс»

    18 квітня 2019 року на базі Будинку дітей та юнацтва Кролевецької міської ради відбулося урочисте нагородження переможців та лауреатів І етапу творчих конкурсів на кращий учнівський малюнок та кращий твір на тему «Лісівники плекають ліс», які проходили в рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках».

    Цього року конкурс «Лісівники плекають ліс» об’єднав 68 учасників закладів освіти Кролевецької міської ради та Кролевецького району в 2-х номінаціях. Це учні Кролевецької СШ І-ІІІ ступенів №1, Кролевецьких ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, 5, 7, опорного закладу «Кролевецький ліцей №3», Кролевецької філії №1 опорного закладу «Кролевецький ліцей №3»,  Кролевецького НВК №6,  Обтівської, Тулиголівської, Спаської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Будинку дітей та юнацтва, Станції юних натуралістів.

   Усі учасники конкурсу «Лісівники плекають ліс» продемонстрували високий рівень усвідомлення важливості професії лісівника, ролі та значення лісу для забезпечення життя на планеті.

    Кожна творча робота – це частина індивідуального бачення дитини стосунків між людиною та природою.

    Цікаві ідеї, оригінальність та добру техніку виконання малюнків поєднали у своїх роботах переможці номінації «Малюнок»:

І місце – Пасяк Анна (Будинок дітей та юнацтва);

ІІ місце – Журавель Дмитро (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1);

ІІ місце – Бичкова Ангеліна (Обтівська ЗОШ І-ІІІ ступенів);

ІІІ місце – Божавель Вікторія (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1);

ІІІ місце - Драніченко Дарина (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. М.О. Лукаша);

ІІІ місце – Костирко Діана  (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5).

   Оригінальність та багатство використаних художніх засобів є характерним для робіт переможців номінації «Твір»:

І місце – Петрусевич Валерія (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. М.О. Лукаша);

ІІ місце - Анцибор Олексій (Кролевецький навчально-виховний комплекс № 6 «ЗОШ І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти (ясла-садок)»);

ІІ місце – Усенко Аліна (Обтівська ЗОШ І-ІІІ ступенів);

ІІІ місце – Романенко Єлизавета (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3»);

ІІІ місце – Петренко Анна (Обтівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

    Крім того, оригінальним підходом до розкриття теми вирізняються малюнки  та твори учасників конкурсу:

Семенюк Софії (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1);

Дрозда Богдана (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. М.О. Лукаша);

Дмитренко Вікторії (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3»);

Самойленко Крістіни (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5);

Єрмак Дар’ї (Кролевецький навчально-виховний комплекс №6 «ЗОШ І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти (ясла-садок)»);

Макаровця Андрія (Будинок дітей та юнацтва);

Грибань Олександри (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3»);

Литвиненка Максима (опорний заклад «Кролевецький ліцей №3»);

Самойленко Анастасії (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5);

Денисенка Дениса (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5);

Гриценка Івана (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5).

         Учасників та гостей привітали інженер лісових культур ДП «Кролевецьке лісомисливське господарство» Анцибор В.О. та методист методичного кабінету управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму Кролевецької міської ради Клиндух І.В., які наголосили на розумінні важливості справи охорони лісу.

         Переможці та лауреати конкурсу отримали цінні подарунки та заохочувальні призи.

 

        



« повернутися до списку новин