Відділ освіти Кролевецької міської ради

Міжшкільне методичне об’єднання вчителів фізичної культури

          09 жовтня 2020 року на базі міського стадіону «Спартак» ім. М. Лавринця відбувся семінар вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти Кролевецької міської ради з теми «Використання інноваційних технологій на уроках фізичної культури».

    Досвід роботи з даного питання презентували Власенко Я.В. (в.о. директора Кролевецької ЗОШ І-ІІ ступенів № 7, вчитель фізичної культури) та Костенко Н.В. (вчитель фізичної культури Кролевецької ЗОШ І-ІІ ступенів № 7).  

     Керівник міжшкільного методичного об’єднання Скиба А.М. виступив з питання організації освітнього процесу з фізичної культури, звернув увагу на особливості ведення шкільної документації, довів до відома педагогів методичні рекомендації методистів СОІППО щодо нормативно-методичного забезпечення змісту предметів «Фізична культура» та «Захист України».

    Також педагоги взяли участь в естафеті «Веселі старти», відпрацювавши фізкультурнооздоровчі технології, різноманітні ігрові прийоми та техніки виконання фізичних вправ.« повернутися до списку новин