Управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму Кролевецької міської ради

Олімпіадний марафон. Навчальний предмет - трудове навчання.

    01 грудня 2018 року на базі Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, у якому взяли участь 58 учнів із 6 закладів загальної середньої освіти Кролевецької міської ради (об’єднаної територіальної громади).  

За результатами виконаних завдань олімпіади з трудового навчання визначено 18 переможців.

 

9 клас

І місце – Єфіменко Єлизавета (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Медвідь О.Ю.).

ІІ місце – Коропець Альона (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Медвідь О.Ю.).

ІІ місце – Павловська Вероніка (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Медвідь О.Ю.).

ІІІ місце – Клок Тетяна (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Медвідь О.Ю.).

ІІІ місце – Кашина Дарія (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, учитель Ганашок І.А.).

ІІІ місце – Ільченко Тетяна (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, учитель Ганашок І.А.).

 

9 клас

І місце – Печенов Олександр (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, учитель Овсієнко В.П.).

ІІ місце – Тригуб Олексій (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Жила А.О.).

ІІ місце – Рахматулін Богдан (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Печенов О.В.).

ІІІ місце – Панченко Вадим  (Кролевецький навчально-виховний комплекс №6, учитель Ткаченко О.А.).

ІІІ місце – Цибатий Дмитро (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Печенов О.В.).

 

11 клас

І місце – Носкова Анастасія (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Медвідь О.Ю.).

ІІ місце – Прядко Яна (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Медвідь О.Ю.).

ІІ місце – Мовчанюк Вікторія (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Медвідь О.Ю.).

 

 

 

11 клас

І місце – Поладич Євген (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, учитель Овсієнко В.П.).

ІІ місце – Терещенко Денис (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Жила А.О.).

ІІ місце – Калюжний Андрій (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, учитель Овсієнко В.П.).

ІІІ місце – Рева Артем  (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, учитель Овсієнко В.П.).

Вітаємо призерів олімпіади та їх наставників!

 

 

 

 

 

 

 

        

 

 

 



« повернутися до списку новин