Відділ освіти Кролевецької міської ради

День фізичної культури і спорту

     

       14 вересня  на міському стадіоні імені Миколи Лавринця відбулися спортивно-масові заходи серед учнів закладів загальної середньої освіти Кролевецької міської ради та учнів закладів загальної середньої освіти Кролевецької районної державної адміністрації. Паралельно відбувалися сільські спортивні ігри присвячені Дню фізичної культури і спорту. На заході були присутні гості:  начальник управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму Кролевецької міської ради Діброва Н.В.,  начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму Кролевецької міської ради Горкавий І.М.,  завідувач сектору молоді та спорту Кролевецької райдержадміністрації Безверхий М.В., директор дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» Кролевецької міської ради Панькін Ю.О.

            Під час відкриття заходу було урочисте підняття Державного прапора України капітанами команд ОТГ та району. Начальник управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму Кролевецької міської ради Діброва Н.В. вручила подяку асистенту кафедри теорії і методики фізичного виховання Глухівського національного педагогічного університету Бурмі Ю.Б. за вагомий внесок у  розвиток спорту на Кролевеччині.

Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» Кролевецької міської ради, за участь у легкоатлетичному пробізі, присвяченому Олімпійському уроку, були відмічені солодощами.

Завідувач сектору молоді та спорту Кролевецької райдержадміністрації Безверхий М.В. нагородив грамотою учителя фізичного виховання Алтинівської загальноосвітньої школи Співака Є.В.  

В рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту були проведенні спортивні змагання серед учнівських команд закладів загальної середньої освіти Кролевецької міської ради (ОТГ).                                     

            У змаганнях взяли участь команди:

- Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Кролевецької міської ради;                                                                                                                                       

- Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені Миколи        Лукаша Кролевецької міської ради;                                                                                    

- Опорний заклад (Кролевецький ліцей №3) Кролевецької міської ради;                                                                                                                                       

- Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Кролевецької міської ради;                                                                                                                               

- Кролевецького навчально-виховного комплексу № 6 Кролевецької міської ради;                                                                                                                                        

- Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №7 Кролевецької міської ради;                                                                                                                                          

- Реутинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Кролевецької міської ради.

           Змагання складалися з таких видів спорту:

-  біг 60 метрів (7-8кл);                                                                                                                              -   легкоатлетична естафета 4х100 метрів) (9-11кл);                                                                 

-   футбол (7-8 кл);                                                                                                                         

-   малюкбол(4-5 кл).

У бізі на 60 метрів серед дівчат вибороли:

І місце – Ковдя Кіра СШ№1;                                                                                                

ІІ місце – Павленко Єва СШ№1;                                                                      

ІІІ місце – Мороз Альона НВК №6;

У бізі на 60 метрів серед хлопців вибороли:

І місце – Рибас Євген ЗОШ №2;                                                                          

ІІ місце – Мурий Стас СШ№1;                                                                                  

ІІІ місце – Шепелюк Глєб ОЗКЛ №3;

У командній легкоатлетичній естафеті 4х100 метрів(2хл+2дівч)

І місце команда учнів- Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Кролевецької міської ради;                                                                                                  

ІІ місце посіла команда учнів - Опорного закладу (Кролевецький ліцей №3) Кролевецької міської ради;                                                                                               

ІІІ місце посіла команда учнів Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім.М.Лукаша Кролевецької міської ради;

 

У командній грі Малюкбол

І місце команда учнів- Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Кролевецької міської ради;                                                                                        

ІІ місце посіла команда учнів Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 7 Кролевецької міської ради;                                                                         

ІІІ місце посіла команда учнів Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. М. Лукаша Кролевецької міської ради;

У командній грі футбол

І місце команда учнів- Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Кролевецької міської ради;                                                                                        

ІІ місце посіла команда учнів Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Кролевецької міської ради;                                                                      

ІІІ місце посіла команда учнів Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. М. Лукаша Кролевецької міської ради;

    Команди-призери та учасники нагороджені медалями та грамотами             управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму Кролевецької міської  ради відповідного ступеня.      

ФОТОЗВІТ                                                                                                      

 

 



« повернутися до списку подій