Відділ освіти Кролевецької міської ради

Олімпійський тиждень ЗДО №7

        Щоб  навчити цінувати власне здоров’я, виховувати в дошкільників потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом в в Кролевецькому закладі дошкільної освіти (ясла-садок) № 7 щороку традиційно проводиться Олімпійський тиждень.  Не виключенням став і цей рік.

    Олімпійський тиждень розпочався  16 вересня 2019 року. Залучилися до проведення всі працівники та діти закладу, адже це має велику суспільну значимість, спрямовану на утвердження здорового способу життя.

    Відкриття олімпійського тижня «У спорті наша сила і здоров’я» відбулося запаленням на спортивному майданчику олімпійського вогню.

    Незвичним був легкоатлетичний міні-забіг  педагогів та вихованців. Перший день закінчився флешмобом  «Спорт – це сила і краса!»

    Традиційним стало свято  «Зустріч поколінь на спортивному майданчику» (середня, старша групи, школярі, студенти ). З напутніми словами до дітлахів звернулися Горкавий І. М., начальник відділу молоді і спорту управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму, Бондаренко Л.Г., завідувач  та  Хомич Г.І., голова правління футбольного клубу «Шанхай». Несподіванкою стали для дошкільнят солодкі подарунки від УОМСКТ. 

    Діти середньої групи зібралися на  спортивні змагання «Мій дзвінкий веселий м’яч» .

У старшій групі проведено бліц-інтерв’ю «Спорт потрібен для того, щоб…».

Протягом тижня проводилися  бесіди про видатних спортсменів, історію виникнення Олімпійських ігор, види спорту, інформаційні хвилинки під час занять «Спорт - це сила і здоров’я».

Окрасою музично-спортивного залу стала виставка малюнків на тему «Ми – майбутні олімпійці»

    Педагоги доклали максимум зусиль, щоб  створити у дітей радісний настрій, викликати позитивні емоції, вдосконалити їхні рухові вміння і навички у невимушеній ігровій обстановці.

Діти із завмиранням серця чекають подібні заходи і з ентузіазмом беруть у них участь. Немає такої дитини, яка б не любила спортивні свята – яскраві і видовищні дійства.  Головна ж мета - показати дітям, що заняття спортом, це шлях до здоров'я, витривалості та краси.

ФОТОЗВІТ

 

 « повернутися до списку подій