Відділ освіти Кролевецької міської ради

Вручення спортивного екіпірування юним пауерліфтерам

      Сучасний розвиток спорту вищих досягнень цілком і повністю спирається на дитячо-юнацький спорт, який забезпечує залучення обдарованих дітей до відповідних спортивних спеціалізацій на початкових етапах багаторічної підготовки і перехід найбільш підготовлених у резервний спорт. Для розв’язання таких завдань у  нашому місті працює Кролевецька дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп» в´який культивуються олімпійські і неолімпійські види спорту, у  закладі працює відділення «Пауерліфтингу» на чолі з тренером Коноваленком Денисом Дмитровичем вихованці якого є неодноразовими учасниками та рекордсменами обласних та Всеукраїнських змагань.

        14 лютого 2020 року в УОМСКТ Кролевецької міської ради кращих юних спортсменів та тренера з «Пауерліфтингу» Коноваленка Дениса-привітали начальник УОМСКТ Н.В.Діброва., начальник відділу молоді та спорту І.М.Горкавий., депутат Кролевецької міської ради В.Д.Демченко.

        Наталія Володимирівна Діброва подякувала юним спортсменам,  за спортивні досягнення, яких вони досягли, завдяки самоорганізації, таланту та наполегливій праці, за те, що завдяки своїм старанням юні спортсмени прослявляють наше місто в області та Україні, встановлюючи спортивні рекорди.

   Н.В.Діброва., І.М.Горкавий., В.Д.Демченко вручили спортсменам та тренеру спортивне екіпірування із символікою міста для представлення команди у змаганнях обласного та Всеукраїнського рівня. Депутат Кролевецької міської ради В.Д.Демченко подарував для проведення фізкультурно-оздоровчих занять у приміщенні, що знаходиться за адресою 8-Березня 28, станок для жиму лежачи, щоб Кролевчани мали змогу займатися спортом і фізичною культурою не тільки на професійному рівні, а й тримали себе у гарній фізичній формі.

ФОТОЗВІТ« повернутися до списку подій