Відділ освіти Кролевецької міської ради

ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС "МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВ'Я" ВІДБУВСЯ 13 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ В БУДИНКУ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

    Всеукраїнський фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я" щорічно проводиться з метою утвердження та пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитих дітей та підлітків.

ХІД ЗМАГАНЬ
Програмою проведення конкурсу було передбачено 
конкурс(плакатів, фотографій, художніх робіт) та очного конкурсу літературно-музично-спортивних міні-композицій.
На сцені були показані яскраві та оригінальні виступи команд, кожна з яких складалась з 7 чоловік. Переможці були нагороджені дипломами та подарунки. Захід дозволив школярам познайомитись із факторами, які сприяють здоров'ю, в тому числі про переваги раціонального харчування, правильного фізіологічного режиму, впливу соціальних умов на здоров'я, обмінятись досвідом та упроваджувати у подальшому нові форми організації змістовного дозвілля дітей і молоді.
ПЕРЕМОЖЦІ
У конкурсі літературно-музично-спортивних міні-композицій
- І місце посіла команда "Смайл" Кролевецького НВК №6;
- ІІ місце розділили між собою команда "Бунтівники" Кролевецької ЗОШ №5 та команда "ЗЕМС" Кролевецької ЗОШ №2 ім. М.О. Лукаша;
- ІІІ місце посіла Грузчанська ЗОШ Кролевецької міської ради;
Команда-переможець буде представляти Кролевецьку ОТГ на обласному етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров'я".

У конкурсі плакатів: 
- І місце - посів учень опорного закладу "Кролевецького ліцею №3" - Курченко Владислав;
- ІІ місце - виборола учениця Кролевецького НВК №6 - Безродна Марія;
- ІІІ місце - посів учень Грузчанської ЗОШ - Пирлик Богдан;

У конкурсі фото:
- І місце - отримала учениця Кролевецької СШ №1 - Сущенко Анна;
- ІІ місце - посіла учениця Грузчанської ЗОШ - Бабич Тетяна;
- ІІІ місце - посів вихованець позашкільного закладу Станції юних натуралістів Кролевецької міської ради - Біляченко Владислав.

Висловлюємо вдячність всім командам та педагогам закладів освіти Кролевецької ОТГ за участь та належну підготовку у фестивалі-конкурсі "Молодь обирає здоров'я".

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БАЖАЄ МІЦНОГО ЗДОРОВ'Я ПІДРОСТАЮЧОМУ ПОКОЛІННЮ ТА СПОДІВАЄТЬСЯ, ЩО ЯСКРАВІ ПОДІЇ ПРОВЕДЕНОГО ЗАХОДУ ДОПОМОЖУТЬ В ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОСВІТНИЦЬКОЇ РОБОТИ СЕРЕД ПІДЛІТКІВ ЩОДО ПЕРЕВАГ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ, ЗАЛУЧАТЬ ДІТЕЙ ТА МОЛОДЬ ДО ЗАНЯТЬ ФІЗИЧНОЮ КУЛЬТУРОЮ ТА ДОЛУЧАТЬ ЇХ ДО ЗМІСТОВНОГО ПРОВЕДЕННЯ ДОЗВІЛЛЯ.

ФОТОЗВІТ« повернутися до списку подій