Відділ освіти Кролевецької міської ради

Чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки, ветерани), Кубок України (етапи), чемпіонат України зі спортивного орієнтування бігом (ІІІ-ІV ранг)

   

   З 27 по 31.03.2019 року у м.Трускавець, Львівської області відбулися світові рейтингові змаганняIOF, чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки, ветерани), Кубок України (етапи), чемпіонат України зі спортивного орієнтування бігом (ІІІ-ІV ранг). Наш регіон представляли спортсмени: Савченко Олексій (МСУ), Петренко Костянтин, Бутенко Галина та Шкура Володимир.

    Дуже вдало виступив на цих змаганнях Савченко Олексій. У перший день проходили змагання на спринтерській дистанції. Олексій всю дистанцію лідирував і тільки прикра помилка  на останньому контрольному пункті не дозволила йому зайняти перше місце - він поступився переможцю всього дві секунди.

  Другий день проходили світові рейтингові змагання IOF на середній дистанції. Він знову займає друге місце поступившись Гичку Віталію   (Київська область) трохи більше однієї хвилини.

   Третій день був старт на складній подовженій дистанції (12,5 км) Олексій бере реванш та у напруженій боротьбі виграє у Гичка В. – 26 секунд і стає чемпіоном.

     В останній день змагань на скороченій дистанції (5,7 км) Олексій доводить, що на сьогодні він сильніший від своїх суперників по групі еліта і виграє дистанцію з відривом майже у 1.30 хв.      

    Для Олексія це були також відбіркові старти на участь у  Кубку світу зі спортивного орієнтування, який відбудеться на початку червня у Фінляндії.

   Тож  бажаємо йому вдалих виступів на цих змаганнях.

  Досить вдало дебютував на такому рівні учень Обтівської ЗОШ, вихованець ДЮСШ «Олімп», відділення радіоспорт Петренко Костянтин, який не розгубився серед більш досвідчених учасників і зайняв для себе високі 14 та 22 місця з більш як шестидесяти спортсменів у своїй групі.   

  Підтримали молодих спортсменів і ветерани, яким довелося у своїх групах змагатися з досвідченими спортсменами з України, Швеції та Фінлянії. Так Бутенко Галина по групі Ж50  була два рази п’ятою, один раз шостою та сьомою, а Шкура Володимир по групі Ч60 був два рази восьмим один раз дев’ятим та одинадцятим. 

  Підтримку для поїздки на змагання учасникам надили: управління ОМСКТ Кролевецької міської ради, відділ молоді та спорту Кролевецьої міської ради та підприємці В.Лехман та В.Бик.« повернутися до списку подій