Відділ освіти Кролевецької міської ради

Методичне об'єднання 12 жовтня 2018 року

Відповідно до плану роботи методичного  кабінету управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму  Кролевецької міської ради на 2018р.

 12 жовтня 2018 року на базі районного центру зайнятості відбулося районне методичне об’єднання  спеціалістів психологічної служби з теми «Корекційно-розвивальна робота  з учнями, що потребують підвищеної психологічної уваги. Організація консультативної і просвітницької роботи з батьками таких дітей ».

Чуприна Т.В., методист методичного кабінету управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму, акцентувала увагу  на нормативно – правових документах, які регламентують корекційно- розвивальну роботу з учнями, що потребують  підвищеної психологічної уваги. Звернула особливу увагу та пояснила,  як вести документацію та  складати корекційно-розвивальні програми по роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.

Практичний психолог НВК №4 Бур В.В. ознайомила  з особливостями змісту консультування батьків  дітей з особливими освітніми потребами  в руслі позитум підходу та провела майстер-клас.

Дефектолог  ЗДО№10 Омельченко С.І. з досвіду роботи  розповіла про особливості дітей з розрадами аутичного спектру. Та пояснила,  які нюанси потрібно враховувати психологам при роботі з даними дітьми.

Спеціалісти районного центру зайнятості Жуковська  Т. М., Третяк Т.М. виступили з теми «Профорієнтація учнівської молоді, запорука позитивних зрушень на ринку вітчизняної праці».   Також надали інформацію, де можна отримати актуальну професію   логопеда, дефектолога.  Провели екскурсію по центру зайнятості.

 

 

Практичний психолог ЗДО №10 Апаріна В.І. поділилася досвідом роботи з дітьми  із ЗПР, використовуючи дидактичні ігри.

Практичний психолог СШ№3 Шевченко Л.О. розказала про  умовами проведення нейропсихологічної гри з дітьми з ООП.