Управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму Кролевецької міської ради

«Щоб любити – треба знати, а щоб проникнути в таку тонку й неосяжну, величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити» В.Сухомлинський

    З метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу  24 листопада 2018 року  на базі Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 відбувся ІІ етап XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

         У конкурсі взяли участь 138 учнів із 9 закладів загальної середньої освіти Кролевецької міської ради (об’єднаної територіальної громади).  

За результатами виконаних завдань конкурсу визначено 43 переможці.

 

3 клас

І місце – Довнар Ангеліна (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша, учитель Дуля С.М.).

ІІ місце – Понирко Поліна (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Наталенко Л.Л.).

ІІ місце – Падалка Мирослава (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Наталенко Л.Л.).

ІІІ місце – Моцна Поліна (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Яковина Н.М.).

ІІІ місце – Драніченко Дарина (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша, учитель Дуля С.М.).

ІІІ місце – Калимага Віталіна (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Саченко Т.М.).

ІІІ місце – Єрмак Дар’я (Кролевецький навчально-виховний комплекс №6, учитель Дубина Н.І.).

 

4 клас

І місце – Цушко Катерина (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша, учитель Ігнатенко О.І.).

ІІ місце – Самойленко Владислав (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, учитель Лисенко Л.М.).

ІІ місце – Яковенко Александра (Кролевецький навчально-виховний комплекс №6, учитель Дрозд-Харченко Ю.В.).

ІІ місце – Пасяк Анна (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Сіра С.В.).

ІІІ місце – Макаровець Андрій (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, учитель Лисенко Л.М.).

ІІІ місце – Моргаль Марія (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Паншина Т.І.).

ІІІ місце – Степанець Марк (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша, учитель Ігнатенко О.І.).

 

5 клас

І місце – Желєзняк  Олександра (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, учитель Марченко С.А.).

ІІ місце – Кучерява Анна (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Назаренко А.Г.).

ІІ місце – Дурицька Аліна (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, учитель Марченко С.А.).

ІІІ місце – Сорока Дарія (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша, учитель Грачова А.В.).

ІІІ місце – Говійна Діана (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Дмитренко А.В.).

ІІІ місце – Міцник Ілля (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Кравченко І.М.).

 

6 клас

І місце – Омеляненко Яна  (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша, учитель Грачова А.В.).

ІІ місце – Рижа Єлизавета (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Погорєльська Л.В.).

ІІ місце – Демченко Яна (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Велесь І.М.).

ІІІ місце – Демченко Олександр (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша, учитель Грачова А.В.).

ІІІ місце – Макаренко Максим (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Погорєльська Л.В.).

 

7 клас

І місце – Фірсова Катерина (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Погорєльська Л.В.).

ІІ місце – Петрусевич Валерія (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша, учитель Грачова А.В.).

ІІ місце – Собко Дарія (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Велесь І.М.).

ІІІ місце – Кучерява Єлизавета (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Погорєльська Л.В.).

ІІІ місце – Рудаковська Ксенія (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Погорєльська Л.В.).

 

 

 

8 клас

І місце – Цвєткова Єлизавета (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша, учитель Волошина З.О.).

ІІ місце – Бобровицька Єлизавета (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Петрова О.І.).

ІІІ місце – Вареник Анастасія (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Петрова О.І.).

 

9 клас

І місце – Тузник Руслана (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Кийкова Л.М.).

ІІ місце – Ляшенко Діана (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, учитель Дорога І.М.).

ІІ місце – Дорофєєв Ілля (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Малиношевська Г.Г.).

ІІІ місце – Ренгард Ілля (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Петрова О.І.).

ІІІ місце – Костель Катерина (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Іванченко О.М.).

 

10 клас

І місце – Ведмідь Дмитро (Кролевецький навчально-виховний комплекс №6, учитель Сенченко Т.П.).

ІІ місце – Возняк Іван (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Касьяненко І.В.).

 

11 клас

І місце – Ласкутова Олександра (Кролевецький навчально-виховний комплекс №6, учитель Сенченко Т.П.).

ІІ місце – Носкова Анастасія (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, учитель Велесь І.М.).

ІІІ місце – Завгородній Вадим (Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, учитель Петрова О.І.).

 

Вітаємо переможців та їх наставників!



« повернутися до списку новин